reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozpakowane marcóweczki

U nas w danii kazali mi kapac dziecko co 3 dni moze co 4 do miesiaca takze jak kaoiesz co 3 dni to w zupelnosci wystarczy :) ja ostatnio kapie co 2 dni bo mam wrazenie ze maly lepiej mi spi w nocy po kapieli ogolnie on tez nie moze sie zdecydowac czy lubi czy nie raz jest cisza i lezy grzecznie w wannience a np dzis darl sie w nieboglosy i to nie jest normalny placz bo jak go biore na rece to autatycznie krzyk sie wylacza [emoji23] lzy nie leca nie zanosi sie
U nas z myciem jest lipa pod tym względem, ze właśnie muszę palić w piecu i wtedy żeby nagrzać do 25 stopni musze sie katować tzn. przynajmniej godzina z zamkniętymmi drzwiami plus dogrzewanie piecykiem elektrycznym żeby się nie zaziebila mała. Więc kapie ją co trzy dni najczęściej. Stram sie ją w miedzyczasie pielęgnować na sucho. W wannie leży spokojnie. Wnętrza buzi nie daje sobie dobrze oczyścić a ma ten osad z mleka. Nie lubi też czyszczenia noska czy podawaniem soli fizjologicznej. W ogóle zauważyłam, że nie lubi jak coś jej robię przy buzi. Na wypisie ze szpitala mam w zaleceniach kąpać codziennie, mamaginekolog pisze że 2-3 razy na tydzień kąpać i u mnie właśnie tak jest przez te warunki :/
 
reklama
Witajcie. Mam pytanie apropos odchodów połogowych. Jestem w 12 dobie. Właśnie odkurzalam i sprzątałam w mieszkaniu i nasiliło mi się krwawienie. Znów mam żywo czerwone ciemniejsza i jaśniejsza krew. Też tak miałyście? Karmię tylko piersią. Piszą, że jeśli krwawienie się zwiększy trzeba się zgłosić do lekarza ale nie chcę panikować..
 
U nas w danii kazali mi kapac dziecko co 3 dni moze co 4 do miesiaca takze jak kaoiesz co 3 dni to w zupelnosci wystarczy :) ja ostatnio kapie co 2 dni bo mam wrazenie ze maly lepiej mi spi w nocy po kapieli ogolnie on tez nie moze sie zdecydowac czy lubi czy nie raz jest cisza i lezy grzecznie w wannience a np dzis darl sie w nieboglosy i to nie jest normalny placz bo jak go biore na rece to autatycznie krzyk sie wylacza [emoji23] lzy nie leca nie zanosi sie
Ni w sensie, że dwa dni nie kapaie a na trz
Eci tak ;) Ale jak będzie cieplej to częściej b planuje myć bobasa.
 
Witajcie. Mam pytanie apropos odchodów połogowych. Jestem w 12 dobie. Właśnie odkurzalam i sprzątałam w mieszkaniu i nasiliło mi się krwawienie. Znów mam żywo czerwone ciemniejsza i jaśniejsza krew. Też tak miałyście? Karmię tylko piersią. Piszą, że jeśli krwawienie się zwiększy trzeba się zgłosić do lekarza ale nie chcę panikować..
Wiesz co, nie pamiętam dokladnie dnia, ale jakoś ok dwóch tygodni po porodzie gdzie już wydawało mi się, ze krwi nie będzie a tu jak nie zaczęła krew jak na okres lecieć i wypadł mi wielki skrzep 😮 Potem już tylko krwawy śluz miałam. Od kilku dni już wcale nic krwawego nie zauważyłam.
 
Wiesz co, nie pamiętam dokladnie dnia, ale jakoś ok dwóch tygodni po porodzie gdzie już wydawało mi się, ze krwi nie będzie a tu jak nie zaczęła krew jak na okres lecieć i wypadł mi wielki skrzep 😮 Potem już tylko krwawy śluz miałam. Od kilku dni już wcale nic krwawego nie zauważyłam.
Okej dzięki za odpowiedź :) u mnie już też przeważnie żółto ale kilka razy w ciągu dnia coś trochę krwawię. Pewnie to od wysiłku bo już się zatrzymało.
 
Witajcie. Mam pytanie apropos odchodów połogowych. Jestem w 12 dobie. Właśnie odkurzalam i sprzątałam w mieszkaniu i nasiliło mi się krwawienie. Znów mam żywo czerwone ciemniejsza i jaśniejsza krew. Też tak miałyście? Karmię tylko piersią. Piszą, że jeśli krwawienie się zwiększy trzeba się zgłosić do lekarza ale nie chcę panikować..
Ja miałam to samo w poniedziałek, poleciały mi skrzepy. Zadzwoniłam do lekarza i powiedział żebym przyjechała sprawdzić w razie czego, ale ja też miałam inne dolegliwości i szwy wewnętrzne i zewnętrzne. Na badaniu wyszło wszystko ok, to była jednorazowa sytuacja. Jakby Ci się powtorzylo to może wtedy spróbuj skontaktować się z lekarzem. Mi akurat położna niewiele pomogła, powiedziała że to lekarz nusialby zobaczyć
 
Ja.dokladnie w 12 dobie mialam mega jednorazowe krwawienie plus wielki skrzep. Potem nic..Kolejne dwa cztery dni później podobnie ale krwawienie mniejsze...Zadnych innych dolegliwości. Polozna stwierdziła ,ze macica wycisnela resztki ktore zostały. Jutro bedzoe cztery tygodnie po porpdzie i czasem jeszcze plamienie.
Mój mały daje czadu...byc moze kolki. Nie moglismy bo wczoraj uspokoić tak momentami krzyczał. Spał po kilka minut i znowu krzyk. Nawet przy cycku nerwowy...
 
reklama
Do góry