reklama

Rozstępom....stop

Temat na forum 'Dzieci urodzone we wrześniu 2006' rozpoczęty przez Margolis, 26 Styczeń 2006.

1. Margolis

Margolis Wrześniowe mamy'06

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Robicie już coś z tym problemem? Ja zakupiłam komplet kremów Musteli i dzielnie smaruję. Są naprawde super! Mam do biustu, na rozstępy i mleczko do ciała. Strasznie wysycha mi teraz skóra - ciąża czy suche powietrze?- a one naprawde się sprawdzają.

2. kanga_aga

kanga_aga Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ja nie chcę straszć ale się smarowałam i do 8mego miesiąca zero rozstepów.. potem tak popękałam że chyba już nigdy kostiumu jednoczęściowego nie założę..

3. reklama
  4. edi

edi mamusia Wojtusia

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Mnie się wydaje,że spora część rozstępów ma swoje podłoże w skórze w samej soobie.Ja w poprzedniej ciąży przytyłam 18kg.,miałam wielki brzuch jak balon.Od 3 mca smarowałam się fisanem,a potem od 7 oliwką z Nivei z olejkiem z avocado i nigdzie nie mam najmniejszego rozstępu.Natomiast przyjaciółka z bliźniakami przytyła 9 kg. i pod koniec 8 mca postrzelała,a smarowała się dzielnie.
    Więć to chyba nie ma znaczenia czym się smarujemy,tylko żeby skóra była elastyczna i miękka.A któ ma skłonności to niestety postrzela.

5. Margolis

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Mam nadzieję, że nie mam skłonności. Moja mama nie ma rozstępów więc dla mnie chyba też jest szansa.

6. kanga_aga

kanga_aga Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    moja mama ma .. i ja choc chciałam tego za wszelką cenę uniknąc również mam :(

7. Jotemka

Jotemka Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Dziewczyny prawda jest taka, ze z wiekiem skora jest mniej elastyczna i naprezona a wiec miej podatna na rozstepy... Nie am rozstepow z ciaz a brzuchu, nogach. Mam natomiast te, ktore zdobylam majac 16 lat, kiedy z powodow hormonalnych nagle b.duzo utylam. Na prazie sie nie smaruje. W ostatniej cazy uzywalam olejku Nivea pod prysznic i kosmetykow z tej serii. W pierwszej roznie, ale Musteletez sobie chwalilam. Jak lubicie Avon o tez tam jest mleczko godne polecenia.

8. mycha12

mycha12 Wrześniowe mamy'06

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    A ja mam pytanie gdzie te kosmetyki kupić bo w markecie nie znalazłam nic ani na stoisku z kosmetykami ani na stoisku z dzięcięcymi kosmetykami>????

I drugie pytanie jak ściągnąć aby pod postem pojawiał się ticker

Dzięki i pozdrawiam

9. edi

edi mamusia Wojtusia

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Mycha :)
    odnośnie technicznych rzeczy Ci nie odpowiem,bo sama kiepsko się na tym znam ;D
    Fissan to dobry i sprawdzony krem w cenie ok.20 zł i można go dostac w aptekach lub duzych hipermarketach.Mustella tylko w specjalizujących się w kosmetyki aptekach i jest droższa.A olejek Nivea z oliwką z avocado można dostać tez w supermarketach,jest niedrogi i u mnie poskutkował :)
    pozdawiam

10. reklama
  11. Margolis

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Mycha! Odnośnie suwaczka to są szczegółowe instrukcje na forum. Sprawdź ogołny dział ciąża i poród i dział podrzędny staramy się. Powodzenia

12. mycha12

mycha12 Wrześniowe mamy'06

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Dziewczyny czy orientujecie się czy kosmetyki do ciała na rozstępy itd muszą być specjalne dla kobiet w ciąży? czy np kremy na celulit i rozstępy których dotychczas używałam na co dzień mogę używać dalej, czy są one w jakiś sposób szkodliwe? Wiadomo że smarujemy całe ciało również brzuch więc stąd te pytanie.

Poleć forum