reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozstępy...

reklama
wiesz co? jest taki krem AA THERAPY "ja i mama" do pielęgnacji brodawek
może to Ci pomoże
na pewno jak zapytasz w aptece to mogą też mieć coś więcej
 
no coz rozstepy to chyba sprawa indywidualna moja skora akurat ma tendencje niestety i rozstepy mam:)w kazdej ciazy smarowalam brzuch roznymi specyfikami ale niestety nie pomogly:) ja sie jakos tym nie przejmuje a mam ich na brzuchu duzo az do ponad pepka:):):)
ja tez mam rozstepy na brzuchu i nie wiem co mam zrobic zeby nie byly tak widoczne...uzywalam juz duzo kremow i nic... a wstydze sie tego:(((
 
Ja niestety po Gosi mam duzo rozstepow...nie da sie pokazywac brzuszka golego bo jest paskudny...no i jeszcze w ostatnim miesiacu przepuklinka mi sie pojawila przy pepku...wr...mialam bardzo duzy brzusio i zadne kremy nie pomogly,taka mam juz skore z tendencja do rozstepow i juz ....wiec teraz tylko mi przybedzie,niestety...
 
Mi się na razie nic nie pokazuję i mam nadzieję, że tak zostanie. Mama nie miała to i może ja nie będę mieć. Jak mam geny tylko po niej, a dużo o tym świadczy to nie powinnam mieć.
Ale dla pewności brzusio smaruje :).
 
Mi niestety rozstepy pojawiły sie na lewej piersi :-( cztery małe kreski , ale są ,nie wiem czemu tak akurat na lwej oby dwie traktowałam tak samo.
 
Widocznie lewą pierś miałaś większą,ja też po 1-wszym porodzie na lewej piersi miałam maleńkie rozstępy i na brzuchu troszkę tez bardziej po lewej stronie.:-D
Teraz smaruję się ziajką,pewnie ich trochę przybędzie:zawstydzona/y:
 
reklama
Ja niestety po Gosi mam duzo rozstepow...nie da sie pokazywac brzuszka golego bo jest paskudny...no i jeszcze w ostatnim miesiacu przepuklinka mi sie pojawila przy pepku...wr...mialam bardzo duzy brzusio i zadne kremy nie pomogly,taka mam juz skore z tendencja do rozstepow i juz ....wiec teraz tylko mi przybedzie,niestety...
ja mam podobnie tyle,że mnie po dwch porodach zostały i niestety nic na to nie poradze,a stosowałam w ciąży kosmetyki ,oliwke i nic nie dawało,potem tez stosowałam zeby je zmniejszyć,lekko sie tylko udało
 
Do góry