reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozstępy...

ja w poprzednich ciążach nie miałam do samego końca,w ostatnim miesiacu dopiero mi wyszly mimo tego,że smarowałam sie od początku ciaży
 
reklama
Ja też nie mam nic! Smaruję się na noc, co wieczór Mustellą. Od 6 miesiąca ciąży będę jeszcze po rannej kąpieli używać Oliwki z Rossmana!
 
Przeczytalam kilka ostatnich stron i stwierdzam, ze jestesmy cud dziewczyny! :-D
Bo ja tez nie mam rozstepow. Czasami mnie skora swedzi, ale smaruje przynajmniej dwa razy dziennie oliwką Bio-Oil i mam zawsze go ze soba w pracy w razie ewentualnego swedzenia.

Jednak uwazam, ze jesli dziewczyna ma miec rozstepy to bedzie miala i juz.
Moja siostra przy pierwszej ciazy nie dostala rozstepow. Nawet nie smarowala sie specyfikami jakos regularnie.
Natomiast przy drugiej ciazy zaczela smarowac specjalnymi balsamami od samego poczatku i niestety ma rostepy dosc spore. Jest juz 4 lata po porodzie, a one nie znikaja i niewiele sie zmiejszyly, pomimo dbania, smarowania itp.
:-(


Oby nas to nie spotkalo :)

P.S. Poza tym to i tak nie koniec swiata, jesli juz sie trafia :-p
 
No to ja się przyłączam do grona dziewczyn które jak dotąd nie mają rozstępów.
Ale ja się niczym nie smaruje,owszem mam jakiś krem "Perfekta mama"-czy coś takiego.Ale może trzeba zacząć się smarować.Moja młodsza siostra urodziła w zeszłym roku w sierpniu i do tej pory użera się z rozstępami na pośladkach.Nie chce mieć takich więc zacznę stosować ten specyfik..Czy pomoże ?Nie zaszkodzi spróbować!:tak:
 
no ja na razie tez nowych rozstepów nie mam takich z ciąży - ale brzuch tez nie az tak bardzo wielki- mysle ze tez szybciej mogą się pojawić po urodzeniu jaks ie dobrze skóra nei bedzie kurczyć

ja chyba drugiego dnia jak dowiedziałam sie o ciąży to kupiłam specjalny balsam:-D

do tej pory mam kilka rozstepów w linie pasa na plecach - tak jakos w okresie dojrzewania chyab mi sie porobiły

krem stosuje taki

Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris - Pharmaceris

akurat jak kupowałam to była jakas promocja ale i tak kosztował 36 zł, juz sie konczy i musze drugi kupic:zawstydzona/y:

Malinkia dobrze, że mi o tyłku przypomniałas - bo ja jakos smaruje tylko biodra, brzuch i cycuchy(na te to mało mi idzie:-D)

na forum był tez zachwalany olejek z rossmana dla przyszłych mam - kupiłam go bo tani - ale jak dla mnei to masakra - jest taki tłusty ze po 0,5 h chodzeniu na golasa sie nie wchłania, a gdzie sie dotchnie to tłuste plamy zostawia...


fajnie by było gdyby si ete rozstępory nei pojawiły- bo tendencje do nich to ja mam - to jest pewne:-p
 
dziewczyny no nie widać u mnie tych rozstępów ale mam na nogach coraz więcej takich naczynek czerwone takie no pełno!!Przecież prawie w ogóle nie chodzę to skąd to się wzięło??A mogę to czymś smarować?I czym bo nie mam pojęcia a wygląda to coraz gorzej:baffled:
 
Mnie się robią rozstępy w okolicach pachwin. I potwornie swędzi mnie brzuch!!Nerwicy dostaje, bo drapać podobno nie wolno. Stosuję zwykłą oliwkę dla dzieci, miałam też krem Perfecta Mama. Teraz koleżanka poleciła mi krem na rozstępy Fissan, kosztuje ok 25 zł. Wczoraj w aptece dostałam też próbki olejku do masażu Frei.
 
reklama
Mnie się robią rozstępy w okolicach pachwin. I potwornie swędzi mnie brzuch!!Nerwicy dostaje, bo drapać podobno nie wolno. Stosuję zwykłą oliwkę dla dzieci, miałam też krem Perfecta Mama. Teraz koleżanka poleciła mi krem na rozstępy Fissan, kosztuje ok 25 zł. Wczoraj w aptece dostałam też próbki olejku do masażu Frei.
Mnie też potwornie swędzi brzuch:baffled: Za każdym razem jak zaczyna się swędzenie to smaruję go kremem. Ja używam kremu Gerbera na rozstępy dla kobiet w ciąży. Kosztuje ok 25zł. Raz kupiłam też Perfectę, ale nie do końca byłam z niej zadowolona.
 
Do góry