reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozstępy...

Fissan jest suuuper! ja stosuje od początku jak tylko już dostałam pozwolenie od gina:). Ale ja go kupuje taniej w E'Leclerku i Carrefourze-jest na samie w obu tych sklepach i kosztuje ok17zl
 
reklama
Można tez na allegro zpbaczyć. Opłaca sie kupić więcej tych kremów bo po porodzie też trzeba stosować!
 
Łoo jeżu, ja tez zapomniałam o tyłku :baffled:
Tzn. normalnym balsamem do ciała go smaruje ale nie tym kremem na rozstępy :tak:
Karincia przy swoich 3 kg na plusie myślę możesz być spokojna o swoją pupę :) tam ci raczej nie przybyło więc i rozstępów nie będzie ;-)
ja stosuje atw i perfecta mama na zmiane i jest ok, tzn na piersiach uwidoczniły się troche te pozostale z poprzedniej ciazy - ale są jasne, nei rzucają się w oczy a gdzie indziej jak na razie nic nie mam
 
Fissan jest suuuper! ja stosuje od początku jak tylko już dostałam pozwolenie od gina:). Ale ja go kupuje taniej w E'Leclerku i Carrefourze-jest na samie w obu tych sklepach i kosztuje ok17zl


To muszę sprawdzić, mi koleżanka mówiła, że jest dostępny tylko w aptekach i tam tylko sprawdzałam
 
O a mi mama kupiła zapas Fisanu w Makro:),wiec tam tez dostepny za równe 16zl. Aha i dostepny jest pojedynczo a nie w hurcie:)
 
ja sie smaruje fisanem wieczorkiem tylko i rozstepów nie mam! mysle,ze czesciowo to geny,ale\smarowanie na pewno tez duzo daje!
 
ja nadal smaruję się tylko oliwką pielęgnacyjną Nivea, ewentualnie balsamem Nivea (takim nawilżającym, dla niemowlaków-ale to rzadziej); póki co, swędzi mało, a jak zacznie, od razu się smaruję i jest ok;
zastanawiam się czy jednak nie zakupić specyfiku przeznaczonego dla kobiet ciężarnych, żeby zapobiec powstaniu ewentualnych rozstępów;
 
reklama
ja stosowalam Mustelle, bo to jedyny kosmetyk, ktory znalazlam, ktory mozna bylo uzywac od poczatku ciazy. A ze kupilam w promocji, to do tej pory mam jeszcze. Ale powoli sie konczy. Zapach mi sie podoba, rozstepow nie mam (chociaz mam z przeszlosci na pupie, wiec mozna powiedziec, ze genetycznie mam sklonnosci).
 
Do góry