reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozstępy...

Generalnie to mam skłonności do rozstępów, ale o dziwo jeszcze żaden ciążowy mi nie wyskoczył. Brzuszek ma "czyściutki", ale od samego początku smaruję się najpierw oliwką z Rossmanna dla kobiet w ciąży, a od jakiegoś miesiąca kremem przeciw rozstępom Gerbera. Mam nadzieje, że że uda mi się pozostać przy tym co mam, bo i tak mam ich trochę :-(
 
reklama
Poki co u mnie na chwile obecna nie ma sladów rozstepow uff...w pierwszym trymestrze strasznie przesuszala mi sie skora na rekach,brzuchu i nogach,zaczelam intensywniej nawilzac cialo ...smarowlam sie zwykla oliwka dla dzieci i maslem czekoladowym nie dosc ze fajnie nawilza to na dodatek ma slodziutki zapach mniam mniam:-)
 
Ja na razie nie mam rozstępów ale i brzucha brak :baffled:
Mimo wszystko musze się zmobilizować i zacząć się regularnie smarować, bo póki co, to smaruję sie tylko jak mi się przypomni :zawstydzona/y:
 
No ja na poczatku tez nie mialam nic,ale w ostatnim miesiacu dopiero mi sie porobily....da sie z nimi zyc,no bo co mamy niby zrobic?
Ja mam 33 lata wiec i tak w kusych bluzeczkach nie bede juz latac...hi,hi....
 
podobnie jak deli rozstępów nigdzie nie widać i mam cichą nadzieję, że również odziedziczyłam to po mamie; na wszelki wypadek 2 razy dziennie smaruję się oliwką, żeby skóra była miękka, elastyczna i żeby nie swędziała przy rozciąganiu (i o dziwo, nie zapominam o tym);
 
andariel to tak jak ja smaruje rano i wieczorem tylko, że oprócz oliwki która zawsze jest po kąpieli używam 2 kremów na rozstępy (na wieczór bardziej tłusty, a na dzień mniej by mi ubrań nie brudziło) i też nie zapominam. Po za tym mam przypominacza w domu więc nie ma szans by nie posmarować.
 
Umnie też rozstępów ni widu ni słychu ,na szczęście.Również używam kremu na dzień Pharmacerisa na rozstępy a wieczorem oliwka ,czasem wlewam ją do kompieli wtedy cała jestem natłuszczona:-)
 
reklama
Do góry