reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozszerzanie diety po 4 msc

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Ojciec Cię urodził?
Próbujesz się dowartościować obrażając też mnie? Bo się ktoś z Tobą nie zgadza? Można się ze sobą nie zgadzać i nikogo nie obrażać, prowadząc kulturalną dyskusję. Wiedziałaś o tym?
Chodzi o to że sama kogoś obrażasz nie mając pojęcia o życiu drugiej osoby. Może matka zmarła przy porodzie? Więc się zastanów sama 50 razy zanim będziesz chciała zabłysnąć geniuszu
 
reklama
Po jakoej

Po jakiej Pani szkole? Za dużo internetu czy może Pani należy do stowarzyszenia wrednych mamusiek? 🙈
Ukończona szkoła nie ma tu nic do rzeczy. W przeciwieństwie do Ciebie umiem poszukać wiedzy u specjalisty. Nie wychowuje dzieci ani z Internetem, ani z poradami sąsiadek, kuzynek czy innych guru od żywienia dzieci.

Jak Ci zależy na dobru dziecka to radzę przestać być tak zaostrzona w siebie i przekonana o własnej zaje**stosci i zainteresować ci w temacie mówią SPECJALIŚCI. Oni przeprowadzili badania na grupie większej niż pani z warzywniaka, która 30 lata temu wychowała dwoje dzieci.
 
I o to chodzi. Będę chciała to dam piwo, wódkę, srakę, moje dziecko to mojego dziecko, Ty jesteś obca osoba która ma ***** do gadania w kwestii wychowania czyjegoś dziecka. Pytanie na tym forum było zupełnie inne ale wiadomo że madki wszystko wiedzą najlepiej 😂 porażka baby, współczuję waszym dzieciom
Ktoś z takim ograniczonym podejściem do tematu nie jest w stanie mnie obrazić 🙆
 
I o to chodzi. Będę chciała to dam piwo, wódkę, srakę, moje dziecko to mojego dziecko, Ty jesteś obca osoba która ma ***** do gadania w kwestii wychowania czyjegoś dziecka. Pytanie na tym forum było zupełnie inne ale wiadomo że madki wszystko wiedzą najlepiej 😂 porażka baby, współczuję waszym dzieciom
To powinno się zgłosić na policję albo do mopsu. Jak możesz wyrażać chęć podania dziecku alkoholu „bo moje dziecko to moje dziecko”. Kobieto otrząśnij się.
 
W ciąży tez popijałas „piwo, wódkę, srakę”, bo dawniej wierzono, ze kieliszeczek wina nie zaszkodzi? ;)
 
To powinno się zgłosić na policję albo do mopsu. Jak możesz wyrażać chęć podania dziecku alkoholu „bo moje dziecko to moje dziecko”. Kobieto otrząśnij się.
Nie no kisne tu😂😂😂😂 Widać że jesteś stara z kijem w dupie skoro nawet nie potrafisz ironii wyczuc. Nie pozdrawiam 😂😂😂😂 Dzwon gdzie chcesz 😂😂😂😂😂 właśnie polewam 0,7 małej za Twoje zdrowie 😘
 
Chodzi o to że sama kogoś obrażasz nie mając pojęcia o życiu drugiej osoby.
Widzę co piszesz. Po co Ty w ogóle pytania zadajesz na forum, skoro sama wiesz najlepiej?
Szkoda mi dziecka, skoro uważasz, że jeśli je urodziłaś, to Twoja własność i możesz z nią zrobić, co zechcesz.
 
Widzę co piszesz. Po co Ty w ogóle pytania zadajesz na forum, skoro sama wiesz najlepiej?
Szkoda mi dziecka, skoro uważasz, że jeśli je urodziłaś, to Twoja własność i możesz z nią zrobić, co zechcesz.P

Widzę co piszesz. Po co Ty w ogóle pytania zadajesz na forum, skoro sama wiesz najlepiej?
Szkoda mi dziecka, skoro uważasz, że jeśli je urodziłaś, to Twoja własność i możesz z nią zrobić, co zechcesz.
Polecam czytanie ze zrozumieniem. Wiem co jest najlepsze dla mojego dziecka i pytanie na tym forum było zupełnie inne od tego o co zaczęły się wymądrzać madki. Zadałam pytanie jak zacząć rozszerzac dietę 4 miesięcznemu dziecku( głównie do tych mam które zaczęły w 4 msc) a 3/4 odpowiedzi było nie na temat, tylko mówienia mi kiedy mam swojemu dziecku dietę rozszerzac. Czytanie nie boli
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry