reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozwój i nabywanie nowych umiejętności

moj maly nie lubi lezenia na brzuszku, tzn szybko sie denerwuje, ale glowke dzwiga bardzo wysoko i juz opiera sie na dloniach zacisnietych w piastki ;-)

ale spac na brzuszku to nie chce bo od razu sie dzwiga zamiast spokojnie lezec :-(
 
reklama
Marcela dzięki za podpowiedź. Jak kładę synka na tapczanie na brzuszku to on zaraz się denerwuje i płacze, a Maciek i teściowa mówią, że go maltretuję :-( A ja przecież robię to dla jego dobra:tak:
 
Dziewczyny nie martwcie sie. Robert tez sie wsciekal jak kladlam Go na brzuszku, a teraz to jest Jego ulubiona pozycja do spania. :tak: Teraz jest na etapie kombinowania, jakby tu sie przekrecic z tego brzuszka na boczek, bo z boku na brzuch to juz umie, oczywiscie jak sie Go polozy odpowiednio (tzn. bardziej w strone brzuszka niz plecow).
Z plecow na boczkek tez juz potrafi, ale cos bardziej upodobal sobie prawy. Probuje Go mobilizowac, zeby i na lewy sie przekrecal, ale jakos ciezko mi idzie.
 
A moja oliwka nauczla sie wsciekac, nie plakac ale krzyczec ze zlosci, normalnie robi to tak glosno i dobitnieze az strach, no i niestety coraz czesciej wyje zanoszac sie nieomal, ale poza tym to gada gada i jeszcze raz gada
 
Marcela dzięki za podpowiedź. Jak kładę synka na tapczanie na brzuszku to on zaraz się denerwuje i płacze, a Maciek i teściowa mówią, że go maltretuję :-( A ja przecież robię to dla jego dobra:tak:
Monika wierze Ci ze tak mówia.. mi tez mówili po co tak robisz jak on nie chce.. ale zaczełam go kłasc mezowi na brzuchu i zasypiał tak.. a teraz jak go kłade sobie to podnosi głowke i patrzy mi w oczy i po kapieli jak go pudruje czy oliwkuje tez go tak klade i zaczyna to lubic wiec próbuj..:-)
 
MOJ MALY TO LEN:zawstydzona/y: NIE CHCE MU SIE GLOWKI PODNOSIC JAK LEZY NA BRZUSZKU AO SPANIU TO MOZNA ZAPOMNIEC:tak: JAK GO POLOZE U SIEBIE TO TAK PODNOSI GLOWE ;-) JEDYNE CO POTRAFI TO GADAC I TRZYMAC GRZECHOTKE W RACZCE JAK MU JA WLOZE:tak: ALE TO ITAK DOBRZE CIESZE SIE Z TEGO:-) A OTO DOWOD;-)
 
reklama
A moja Julcia wczoraj pierwszy raz zaśmiała się w głos i to dwa razy pod rzad:tak: :-) Aż się poplakalam :zawstydzona/y: :-)
 
Do góry