reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Weź udział w konkursie i wygraj laktator SmartSense i wyprawkę dla mamy 💖 Kliknij Do wygrania super nagrody, które ułatwią codzienne życie rodziców.

    Wygraj grę z serii Słonik Balonik dla maluszka 💖 Wchodź Zadanie jest proste. Działaj i wygrywaj

reklama

Rozwój i nabywanie nowych umiejętności

reklama
Karlam:szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok:
Jestem w totalnym szoku! On jest niesamowity! Rewelacyjny! Wow! Ja też zapisuję się do funclubu.
MamaAntosia rodzina mojego męża mieszka w Rybniku to jak będziemy jechały to może razem? Będzie nam weselej. :-)
 
Zauważyłam, że zawsze jak Filip marudzi, nie che jeść, budzi się z płaczem w nocy to za kilka dni da się wyczuć palcem nowy ząbek. Później jest trochę spokoju i znowu. Sama jestem w szoku z tempem ząbkowania.
 
Gratuluję Filipkowi takiej ilości ząbków :tak::-D:-D:-D

Michaś ale z ciebie przeuroczę dziecię. Jeszcze trochę to te wszystkie zabawki poodczepiasz od łóżeczka tyle masz siły i wyjdziesz sobie przez szczebelki na spacer ;-);-);-);-);-);-)

Elu Ja też bym miala dosyć jedzenia własnych nóżek przez cały miesiąc ;-):-D:-D:-D:-D

A my mamy nocki z głowy. Wczoraj jak położyliśmy się ok 23 to mały już się obudził o 0:40 i zasnął dopiero o 3:15 :szok::wściekła/y:. A później budził się co 40-50 minut :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: O godz. 7:30 mieliśmy już całkowitą pobudkę. Dziś zasnął nam o 12:10 i obudził się po godzinie. Nie wiem co się dzieje. Chyba faktycznie zęby mu idą. Jak zajrzałam w szczękę młodego to widać chyba delikatne zarysy dwóch dolnych jedynek. Ale jeszcze ich nie idzie wyczuć palcami. A dziąsełka ma normalne, nie są opuchnięte ani zaczerwienione :confused::baffled:
 
U nas też do ostatniej chwili nie było opuchniętych dziąsełek. Jednego dnia spuchły a na drugi dzień pojawił się ząbek:-).
 
reklama
To może u nas też tak będzie :baffled::confused:

Mały mało je, mało śpi. Jak coś chwyci to wkłada do buzi i tak trze o dolne dziąsełka, że aż szok. Nawet moje palce wpycha i gryzie, a nie jak dotychczas ssie. No i jest jeszcze większy ślinotok niż był :szok: A już myślałam, że więcej śliny nie da się wyprodukować ;-):-D:-D:-D:-D
 
Do góry