reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozwój i postępy naszych dzieciaków

Moja Julka juz powoli zaczyna wydłużac nocny sen. Wczesniej budziła sie własnie ok 1 i potem 4 i tradycyjnie 7, 8 rano. Od kilku dni zasypia moze chwile póxniej bo ok 23 ale śpi pieknie do 4 i potem juz tradycyjna pobódka juz miedzy 7 a 8. Oby tak dalej :))
 
reklama
a moja urwiska zasypia przeważnie około 23-24 :cool:. Kąpiemy ją o 20-tej ale długo później wisi na cycu, troszkę marudzi. Za to jak już zaśnie to budzi się z reguły około 4-5. Potem około siódmej. Ale to nie sztywne reguły. Chyba jeszcze długo będzie sobie ustalać swój własny rytm. Dziś na przykład spała od 23:30 do 5:30 :eek:. Innej nocy budzi się co 2 godziny. Różnie to bywa :sorry:.
 
a mój Kubuś właśnie zasnął od rana pierwszy raz- męczarnia. Dobrze że nocki przesypia po 4, 5 a czasem 6 godzin ,bo chyba bym oszalała, a dzisiaj złapał jakiś katarek( ode mnie zresztą) i oczka ma czerwone i cały czas łzawią, aż się boję tej nocy
 
Ostatnia edycja:
muszę to wpisać do osiągnięć mojego dziecka- otóż mój syn zasnął pierwszy raz sam niestety nie w łóżeczku a w foteliku samochodowym i śpi już dobrą godzinę- zwykle usypiam go godzinę a śpi 3-5 minut. No ale ma katarek i jest osłabiony to pewnie dlatego
 
A ja dziś padam:-(. Borysek co godz w nocy się budził i przez cały dzień daje do wiwatu. Nic mu się nie podoba..już siły nie mam :-(
 
no moja tez w nocy spi ładnie 2 x karmienie raz okolo 2 lub 4 zaleznie kiedy zasnie a potem to juz rano 6 lub 8 . za to w dzien daje niezle czadu spi max po 1 h
 
reklama
oj dają popalić maluchy
nas wymęcza kolka...dosłownie dnie mam z głowy i dlatego mało zaglądam do netu bo nie ma kiedy
ale za to jak mlody wieczorem zaśnie to śpi 7 godzin więc choć mogę się wyspać...potem zarełko i jeszcze z 3 godzinki kimnie
 
Do góry