reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozwój Naszych Kruszynek!!!!

u mnie pierwsze szczepienie w 3-4 tygoniu życia. a zważyc możesz chyba na jakiejkolwiek wadze. no te rozmiarówki są dziwne.. jedne pasuja inne za duże. jeden mam ciuszek na 62 a jest na małego w sam raz a inne 56 sa za duże :D hehe
 
reklama
u mnie pierwsze szczepienie w 3-4 tygoniu życia. a zważyc możesz chyba na jakiejkolwiek wadze. no te rozmiarówki są dziwne.. jedne pasuja inne za duże. jeden mam ciuszek na 62 a jest na małego w sam raz a inne 56 sa za duże :D hehe

My idziemy na szczepienia na nastepny tydzien to bedzie 7 tydzien zycia Kubusia :))))))))))0
 
Mam pytanko.
Czy wy też pieluszkujecie swoje maluchy:confused:mi polozna kazała do czasu USG bioderek,tam powiedziano mi ze wszystko w pozadku i kazano zakladac jeszcze dodatkowo jedną pieluszke terowa.Tak że moja mała ma pampersa i 2 pieluszki tetrowe miedzy nóżkami.Czy to tylko u mnie tak?czy wszystkie dzieci tak muszą?wczesniej nigdy nie widzialam by dziecko mialo napchane tyle pieluszek.I tak mi doktor kazal to robic az do konca 3 miesiaca życia:szok:
 
Mam pytanko.
Czy wy też pieluszkujecie swoje maluchy:confused:mi polozna kazała do czasu USG bioderek,tam powiedziano mi ze wszystko w pozadku i kazano zakladac jeszcze dodatkowo jedną pieluszke terowa.Tak że moja mała ma pampersa i 2 pieluszki tetrowe miedzy nóżkami.Czy to tylko u mnie tak?czy wszystkie dzieci tak muszą?wczesniej nigdy nie widzialam by dziecko mialo napchane tyle pieluszek.I tak mi doktor kazal to robic az do konca 3 miesiaca życia:szok:

Mojemu Sebastianowi tez tak robiłam mimo to ze na USG bioderek wszystko było w porzadku... lekarz mi wtedy powiedział ze w ten spobob kości i stawy biodrowe beda sie prawidłowo rozwijać.
 
Mam pytanko.
Czy wy też pieluszkujecie swoje maluchy:confused:mi polozna kazała do czasu USG bioderek,tam powiedziano mi ze wszystko w pozadku i kazano zakladac jeszcze dodatkowo jedną pieluszke terowa.Tak że moja mała ma pampersa i 2 pieluszki tetrowe miedzy nóżkami.Czy to tylko u mnie tak?czy wszystkie dzieci tak muszą?wczesniej nigdy nie widzialam by dziecko mialo napchane tyle pieluszek.I tak mi doktor kazal to robic az do konca 3 miesiaca życia:szok:
Moja Majka cały czas jest w 2 tetrowych żeby nóżki były szeroko. W pampersach była tylko dopuki jej pępek nie odpadł a teraz zakładam jej na spacer i na noc. Na stawy jedziemy 31 marca.
 
Ja nie pielu****e mojej Malej:tak:zreszta lekarz nic mi na ten temat nie mowil tutaj.
Ale czytalam w necie i zdania sa podzielone na ten temat...:baffled:ponoc takie podwojne pieluchy maja zly wplyw na kregoslup, bo pupa malucha jest w gorze i caly ciezar spoczywa wlasnie na gornej czesci kregoslupa itd. Sama niewiem co myslec:baffled:bo moj syn mial zakladane profilaktycznie.
 
hmm ciekawe mi nikt nic nie mówił żeby dziecko miało tetre zakładaną.
Mały nosi normalne pampersy.
 
reklama
Do góry