reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy Dzidzi?

Zapomniełam bym dodać mówiłas ze masz mały brzuszek no własnie twojn skarbek pewnie nie ma już za dużo miejsca i też dlatego mniej go czujesz ale nie bój się ja tez tak mialam i potrafił 4 dni praktycznie w ogóle się nie ruszać to był dopiero dla mnie stres... Ale on potrafił tak rozepchać mój brzuch że znów wszystko wróciło do normy a to było jakis tydzień temu...
 
reklama
Dzięki za odpowiedz u mnie to jest tak ze czuje go rano poźniej czasem w ciągu dnia moze pare razy i wieczorem ale nie wariuje aż tak martwie sie Boze jak bym chciała zeby wszystko było dobrze...
 
nie martw się na pewno wszystko bedzie dobrze przecież nie możemy inaczej mysleć ja czuję ruchy juz od ok4 tygodni (jestem w 22 tygodniu ciąży) i musze przyznać że te ruchy bardzo mi się podobają bo cały czas ich wyczekuję:-)
 
Dziewczyny,każda sie martwi jak długo dzidzi nie czuje:tak: to normalne.Mój dzidzioch zawsze ok 21 wieczorem zaczynał balet i czasem puknął w ciągu dnia:-p a wczoraj?Nic:confused: ani jednego pukniecia,nawet mój Marcin sie zmartwił i wieczorem czule do brzusia przemawiał i głaskał,zeby tylko mały odpowiedział i nic:no: Ja też sie bardzo denerwowałam a dzis po południu kopniaka dostałam:tak: i od razu mi lepiej:-p a jutro na usg ide mam nadzieje ze wszystko ok:-)
 
:laugh2: Mam termin na 26 sierpnia. teraz Bąbelek juz kopie na całego!! Czuć jak się rękę do brzucha przyłoży i wszyscy są zdziwieni (Ci co w ciąży nie byli głównie), że to tak mocno czuć. :baffled:
Pierwsze ruchy, takie co juz wiedziałam że to na pewno mój maluszek czułam w 19 tygodniu, szczególnie jak usiadłam po pracy, obiedzie i posprzataniu żeby odpocząć.
Super uczucie:tak:
 
Ja też sie martwie jak długo nieczuje wariuje, Kira będziemy trzymać kciuki za Twoje usg napewno bedzie dobrze ja juz odliczam dni do usg to jeszcze 13dni...;-)
 
Hej a jak teraz z ruchami waszysz szkrabów?
u mnie czuje przeciagania, brzuch od czasu do czasu faluje, czasem kopniak, nawet mam wrazenie ze troche ma tam juz ciasno ale niewiem czy jest to juz mozliwe, zdarzaja sie godziny ze spi bo nieczuje ale potem sieprzeciaga, codziennie rano budzi mnie ok 6,30, w nocy spi niebroi bynajmniej ja nieczuje;-)
 
Moje zasuwa dość aktywnie przez większą część dnia, a zwłaszcza po posiłkach i wieczorem, o np. teraz, hihi. Bardzo lubi wystawiać piętę pod prawym żebrem, to chyba rodzinne, bo Julka robiła tak samo. Poza tym przeciąga się i kręci, czasem mocniej wierzgnie albo da mi w pęcherz. A ostatnio jak się kładę to się całe jakby obraca.
W 34-35 tygodniu dziecko powinno sie już ustawiać głową w dół, no i moje przeważnie tak jest tylko jeszcze się wierci puki może.
A że ciasno? Pewnie, że im teraz już ciasno ale to normalne i będzie jeszcze ciaśniej aż się wkurzą i wyjdą!
 
reklama
moje wierci sie caly czas. niestety mam tryp siedzacy i prawie caly czas czuje jak mi wali po brzuchu :) aakropacje to jego specjalnosc :) az czasami sie zastanawiam czy nie jest za mocno nadpopudliwe hehee
 
Do góry