reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy Dzidzi?

Mój Juniorek też ma czkawkę prawie codziennie - tak zauważyłam że może to ma związek z tym jak zjem coś słodkiego, wody robią się słodkie i mały pije łapczywie:-D ale co tam na zdrówko:-)
 
reklama
Dziewczyny pomóżcie bo już niewiem co mam mysleć
Dziś zauważyłam że mój maluszek coraz mniej jest aktywny rano napiłam się szklanki soku żeby policzyć ruchy jak się połozyłam to ok było tyle ile trzeba ale wczoraj był bardziej aktywniejszy. Miałam robione ktg wczoraj ok 17.30 i było ich ok 14 a połozna powiedziała ze mało niemam pojecia co o tym mysleć. Tętno miarowe i wszystko ok z serduszkiem czy mam się martwic bo głupieje?
 
natalka 25- minimum kopniec powinno byc 10 z tego co piszesz miałas 14 wiec jest ok gdybys odczówałam tylko 3 lub 4 kopnięcia to byłby problem natomiast w twojej sytuacji jest wszystko ok
a ze mały jednego dnia jest bardziej aktywny a drugiego mniej to narmalka on tez ma czasami gorsze dni tak jak my w koncu to mała istotka i reageje juz na zmęczenie ja mam tak samo nie martw sie wszystko jest ok napewno
 
nie martw się zbytnio tymi ruchami, masz przecież ponad 10:tak: I pamiętaj, że maluszek też może sobie chcieć odpocząć, no i ma już malusieńko miejsca. Kontroluj po prostu a będzie ok:-)

Moja jest zmienna, jak ja biegam - latam, to ona jest spokojniejsza, czasami kopnie w żebra lub żołądek. czasami się zastanawiam, czy ona kierunków nie myli i nie za bardzo pcha się w górę:confused::laugh2:
Jak się położę, to dopiero po kilkunastu minutach zaczyna szaleć i akrobacje jakieś uskuteczniać:-D
 
mi dzis polozna kazal naciskac na przycisk podczas ktg jak poczuje ze maluch sie ruszy, a ja sie zapytalam a co wtedy jak sie ruszac nie bedzie bo akurat spi???
Mowila, ze mam sie nie martwic bo jak sie rano ruszal, a podczas ktg spi to ma do tego prawo :tak:
 
dziewczyny mam pytanie

moze wy mi pomożecie a mianowicie..................

od paru dni moja mała porusza sie tak jakby miała jakies drgawki to znaczy tak sie pare razy zatrzesie w brzuszku
kurcze i martwie sie tym bo moze byc zaplontana pepowinka albo nie daj boże cos gorszego jezeli miałyscie cos podobnego to napiszcie co to jest

bede wdzieczna bo sie strasznie martwie:zawstydzona/y::-(
 
Pinka przeszukaj forum ogólne sierpniówek,któraś z dziewcyn już miala takie problemy i pytała sie lekarza:tak:nie pamietam o co tam chodziło ale to chyba Edyta:sorry2:i porównała to do ptaszka otrząsającego wode zpiórek,poszukaj,może Ci pomoże:tak:
 
Pinka Ola sie pytała lekarza i ja tez sie pytałam swojego
powiedział mi że nie mamy wpływu na to w jaki sposób dzidzia sie porusza.Ja mialam taki sam "problem" z moim maluszkiem bo tez miałam czasami wrażenie że trzęsie się ale podczas wizyty lekarz mnie uspokoił mówiąc że to nic nadzwyczajnego po prostu tak jest. Tak samo z czkawką bo też pytałam czy może być tak często i powiedział że to zależy od tego jak szybko dzidzius połyka wody.
 
reklama
dzieki dziewczyny za odpowiedzi

troszke sie uspokoiłam ale jeszcze jutro poczytam na ten temat:tak:

a tymczasem zycze wam wszystkim spokojnej nocy

buziaki dla was


dobranoc
 
Do góry