reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy Dzidzi?

czy Wasze dzieciaczki też są takie regularne so do godziny akrobacji? Mój Babelek zawsze około 23 zaczyna szaleć najbardziej, trwa to około 30 minut, potem już "pokornieje". w ciagu dnia jest zalezny od tego co robię. W samochodzi sobie śpinka, bo nie czuję ruchów. Po posiłkach zawsze troche się gimnastykuje mój Malec, ale wieczornego kopania nigdy nie przebije:)
 
reklama
Antylopka widze ze twoj bobas to taki jak i moj!!!!!moje malenstwo wprost uwielbia sie gimnastykowac po 23,a w ciagu dnia roznie.najgorsze jest przeciadanie sie gdy wbija mi nozke pod lewe zebra a raczke w prawe biodro.rowniez niezbyt przyjemne sa jego zabawy z moim pepkiem gdzie po uderzeniu przechodzi mi prad az do samego dolu.no i czkawka ktora wprost potrafi wyprowadzic z rownowagi...i to najczesciej jak klade sie spac:-)
 
Claudi - mnie też najbardziej ta czkawka dobija :-D. Może nie sam fakt że jest, tylko to że tak długo, i to wtedy się robi okropne, jakby ktoś przez 10 minut pukał mnie w ramie :wściekła/y::-D
 
dokaldnie.to juz wole jak mnie porzadnie uderzy niz jak ma czkawke bo na to nic nie mozna poradzic tylko trzeba cierpliwie czekac,a jakos w ciazy to mi tej cierpliwosci brak...:sorry2:
 
dziewczyny a czy potraficie określić jak często wasze dzidziusie mają czkawkę? mi na poczatku to nie przeszkadzało wręcz przeciwnie ale teraz zauważyłam że mój maluszek ma czkawkę prawie codziennie i chyba zaczynam sie niepokoić
 
Mnie aniulka też to troszkę martwiło, bo nie tylko codziennie ma ale nawet parę razy dziennie. w standardzie to z rana dostaje
 
mrozik a czy może rozmawiałaś o tym z lekarzem bo j dopiero ide we wtorek to cos tam podpytam
kurcze bo nie wiem czy to tak często to normalne
 
Raczej normalne z tą czkawką. Poza tym taka czkawka to oznaka dobrago rozwoju neurologicznego :-) Spokojnie, sądzę że wszystko w normie.
 
reklama
z tego co wiem czkawka u malucha to nic co powinno niepokoic.po prostu ja ma,podobno jak sie nalyka wod plodowch.moj diabelek ma czkawke prawie codzien,czasem nawet pare razy w ciagu dnia.:wściekła/y:nie ma wyjscia trzeba sie przyzwyczaic...juz niedlugo:-)
 
Do góry