reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy dzidzisiów

reklama
No wlasnie sama sie zastanawialam i do zadnego wniosku nie doszla :) Ale bol juz minal - moze rozprostowala nozke i caly czas ja tam trzymala i dlatego przez prawie 3 godzinki mnie to 'trzymalo'?:)
 
;D ;D ;D Moja mała się rozbrykała.Od dwóch dni szaleje.A tak sie bałam...może ona własnie była zakręcona w pępowinkę...a nie na odwrót,teraz się odkręciła...i nareszcie mogę poczuć pełnię słodkich kopniaczków :laugh: :laugh:
Kopie aż miło...jestem szczęśliwa.Zrobię fotki...ale i tak ja ich chyba najwięcej wklejam,może juz nie możecie patrzeć!! :p
 
Wklejaj Fritusek ile wlezie, też bym powklejała ale u nas (nadal :mad:)remont i nie wiem co i gdzie ;)
A ja zaczełam od dzisiaj liczyć ruchy i cholera jak do tej pory mała z rana zawsze szalała to dzisaj do zapisu jeszcze brakuje 4 ruchów :( a już 13.20!! a może to dlategoze ja dzisiaj bardzo zabiegana i może nie zawsze poczułam,bo w łóżku jak sie obudziłam i jeszcze dolegiwałam to kopnela 5 raz teraz raz i cisza. holera schizów dostane przez tą karte ruchów ::)
 
;D ;D jaka karta ruchów? Mi lekarz w zeszły wtorek na wizycie nic nie dał,nic nie kazał...tak jak mówiłam..tragedia! z nim!
 
O karcie Fritusku , pisałyśmy na tym wątku już wcześniej, ruchy liczy sie od 30 tygodnia, więc może dla ciebie za wcześnie, ja mam 29 tydz.ale zaczełam na własna rękę żeby tak sobie sprawdzić jak to wygląda ;D bo gin narazie też mi nic nie mówił, idę do niego dopiero w czwartek.
A tak na marginesie ,to dlaczego , jeżeli nie jesteś zadowolona z gina, to go nie zmienisz? ja w 2 miesiącu ciąży zmieniłam i teraz jestem zachwycona, chodze na kase, spróbój iść do kogoś innego i zobacz jak jest, przecież wstarczy ci karta ciąży i dziesz do kogo chcesz :) może warto spróbować? :)
 
Dziewczyny która z was już prowadzi karte ruchów?
bo nie wiem czy takie delikatne "tup"wiecie o co chodzi takie delikatne muśnięcie też się liczy jako ruch?
Karoo, ty chyba najwięcej byłaś rozeznana z tymi ruchami i zespołami ruchów, to może ty wiesz?
 
Powiem szczerze, ze nie wiem... Ruchow jeszcze nie zaczelam liczyc, wiec nawet nie pytalam ginekologa... Moze zaznacz jako pol ruchu?? ;)
 
Ja liczę wszystkie ruchy, które poczuję. I tez mam tak, że jak po obudzeniu się leże dłużej w wyrku, to mała mi bryka, a jak od razu wstaję i zaczynam cos konkretnego robić, to porusza się raz na jakis czas.
 
reklama
Widzisz Frutisku, mowilysmy, ze bedzie dobrze a mala miala gorsze dni :)

Ja ruchow jeszcze nie licze. Rano nie mam czasu lezec dluzej w lozku, a nie bede budzika nastawiac na godzine wczesniej ;) Jeszcze nie jestem az tak zdesperowana ;) Wazne ze moja mala caly dzien daje o sobie znac od czasu do czasu. Teraz jest spokojna, ale o tej porze rzadko sie rusza. Pewnie znowu 'wystartuje' wieczorkiem :)
 
Do góry