reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy dziecka 19tc

Sandra_kaminska

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
31 Styczeń 2018
Postów
67
Dziewczyny musze zapytac bo zaraz oszaleje. Szczegolnie pytanie do mam w drugiej ciazy lub po drugiej. W kgorym tygodniu zaczelyscie czuc ruchy dziecka? Z corcia w pierwszej ciazy czulam juz w 17 tc doac wyraznie. A teraz jak raz na dzien poczuje lekkie musniecie albo wcale. Nie wiem czy jest jeszcze czas czy cos jest nie tak. [emoji50][emoji17]
 
reklama
Rozwiązanie
To teraz może Ciebie zsskocze, jestem w trzeciej ciazy w drugiej ruchy odczuwałam przy 17 tyg. Teraz po 9 latach od drugiej- prawie w 22 tyg. Także cierpliwości ☺
Kazda ciaza inna szczeze moja 3ciaza i ruchliwe dziecko wierci sie i raz dostalam takiego kopniaka ze az sama sie zdziwilam...w 16tygodniu tak mialam aktualnie 16t5d ....mozess isc na usg dla swietego spokoju jak malo co czujesz
 
reklama
Ruchy powinnaś poczuć do 24tc, od 28tc powinny to być ruchy regularne. Do tego czasu możesz nie czuc za wiele, czasem nawet nic, i to nie jest nic złego. Ostatnio lekarz pokazywał mi to na usg. Ja nic nie czulam, a na obrazie Mały fikał jak szalony
 
To teraz może Ciebie zsskocze, jestem w trzeciej ciazy w drugiej ruchy odczuwałam przy 17 tyg. Teraz po 9 latach od drugiej- prawie w 22 tyg. Także cierpliwości ☺
 
Rozwiązanie
Do góry