reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy i kopniaczki naszych maluchów

U mnie jak jest cisza-to jest,ale jak małemu zachce sie fikać,to potrafi dać w kość. Wczoraj wieczorem to tak szalał,że wszystko mnie bolało. Nożkę pchał pod prawe żebro,przesuwał kolana w tą i spowrotem,rączkami majstrował u dołu,tyłek wypinał i w efekcie co chwilę brzuch mi twardniał. A dzisiaj sobie smacznie śpi. Dostałam tylko wyraźne kopniaki jak zjadłam czekoladę (łasuch mały:-p).
Ale powiem wam,że wczoraj po południu miałam dziwne uczucie. Czułam,że grzebie tam nisko swoimi łapkami,ale w taki sposób,że myślałam o tym,że zaraz wyjdzie i urodzę;-)
 
reklama
Nie wiedziałam, gdzie napisać o mojej niuni, która mi brzuch wywraca, bo ten temat "ruchy i kopniaczki" już tu nie pasuje. Kopniaczków to ja już nie pamiętam, bo teraz to mam brzuch zniekształcony non stop. Ciągle dwie kule się wypychają pewnie pupcia i nóżki. Nawet budzę się z kulą po środku, wypina się cały dzień, ale dziś to jeszcze krocze atakuje, jakby rączki wsadzała w szyjkę i nimi przekręcała. Straszne to uczucie, ale się bardzo cieszę, że ciągle ruchy czuję. Dziś to bez przerw.
 
Ja też się cieszę jak ruchy czuję, nawet jeśli są bolesne :-) najlepszy sygnał dla mnie, że wszystko z Dzidzia ok! A uczucie "majstrowania przy szyjce" jest rzeczywiście dziwne i też mam wrażenie, że zaraz wyjdzie:-D
 
Zgadzam się z Wami, że to gmeranie przy szyjce to coś okropnego, ale z drugiej strony lepsze to niż nic:) Już niedługo dzidziole będą sobie fikać poza brzuchami:)
Mój mi wczoraj wieczorem tak dał popalić, że głowa mała:) Dawno nie był taki aktywny:) Ale cieszę się, że go czuję, nawet jak boli:)
 
Ja tez miałam przez kilka dni nieprzyjemne uczucie takiego ucisku jakby chciał się wydostać a teraz się to uspokoiło ale mały wierci się strasznie .
 
ja jak tylko czuję małą tam niziutko, siadam na piłce i krążę bioderkami co by się dobrze wpasowała :) nawet to pomaga, bo przestaje nieprzyjemnie kłuć i pobolewać :tak:
 
bra to dobrze że piła pomaga, ja chyba za późno zaczęłam stosować piłke, bo teraz jak młody umyśłi sobie ponapierać na szyje to nic nie pomaga, i uczucie takie jakby sie siku i 2 chciało jednocześnie + kłucie w pochwie bleeeeee .... ciąża piękny stan, ale nie na końcu :p
 
A mój dzidź od kilku dni już nie wierzga tylko się okrutnie przeciąga, wypina i znacznie rzadziej ma czkawkę. Może szykuje się do wyjścia... o naiwności moje :sorry2:
 
reklama
A mój dzidź od kilku dni już nie wierzga tylko się okrutnie przeciąga, wypina i znacznie rzadziej ma czkawkę. Może szykuje się do wyjścia... o naiwności moje :sorry2:

o to to! Mamy tyle samo dni w suwaczku i identyczne odczucia...
Zobaczymy ile jeszcze do podjęcia decyzji o wyjściu... ;)
 
Do góry