reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy Maleństwa

moje maleństwo ostatnymi dniami daje istne akrobatyczne popisy w brzuszku i to głównie w późnych godzinach wieczornych, i nawet mój mąż je wyczuł tak są silne
wszystkim mamusiom oczekującym ruchów dzidzisiua życzę powodzenia, niebawem sie pojawią i będą nabierać siłę
 
reklama
poczekajcie poczekajcie nastepnie maluszek moze jeszcze czkawke miec:)))

to dopiero...:)

ps a moj chodzi caly czas pyta jak to jest ze pozniej maluszek otwiera oczy w brzuszku a onjak plywa pod woda to nie umie:)?

Aniolekk
 
OJ zazdroszcze wam i oczywiście gratuluje :) ja też chce poczuć maleństwo :-[ Wczoraj miałam dziwne bulgotki i dość delikatne ale chyba sobie wmamwiam żę to mój szkrab...
Za to nagminnie podsłuchujemy skarba ;D Przemek kupił stetoskop i robi sobie wieczorne sesje wysłuchiwania
 
Mija fajny pomysł z tym stetoskopem ;D ha :) moje kochanie podsłuchuje maleństwa przystawiając uszka do brzusia ::) czasem się śmiejemy że nasz Szkrab już uszka zasłania bo ma dość ;) ale oczywiście to żarty, bo gdzież by miało dość tatusia :mad: hahaha !!! Nasze maleństwo jeszcze bardzo nie bryka, dziś dwa razy je tylko poczułam, ale mam jeszcze czas na więcej tych miłych uczuć :) Życzę wszystkim oczekującym szybkiego skopniakowania ;)


Pozdrawiam serdecznie :)
 
Moja dzidzia jest ruchliwa raczej wieczorem, robi to jeszcze bardzo delikatnie, ale mam nadzieje, ze juz nie dlugo da o sobie mocniej znac. Pozdrawiam przyszle mamusie i wasze brzusie :)
 
witajcie dziewczynki, a ja nadal nic nie czuję........ a może się nie znam....jak tylko kopn ie to dam znać :)
pozdrawiam Was wszystkie
:)
 
hej!

ja też jeszcze czekam na kopniaczki mojego maluszka. Mam nadzieję, że niedługo się doczekam. Zazdroszczę "czującym" mamom ;)
 
Kasiu. Martusiu no to życzę jak najszybciej upragnionych kopniaczków ;D

Nasze maleństwo dziś znów mnie pomyziało, bo tak to moge narazie nazwać :) tak niesamowicie delikatne ruchy, że aż się miło na serduszku robi :) Mmm... to naprawdę cudne uczucie :)

Bunia nasz maluszek zawsze nad ranem broił a akurat dzisiaj na wieczór dał o sobie znać :) Hi nie ważne kiedy ważne że się "odzywa" do nas ;D ;D ;D


Pozdrawiam serdecznie :)
 
Cześć dziewyczki, ja tak bardzo czekam i wsłuchuję się w siebie, ale maleństwo nie daje znać.
Przesunęło się wczoraj z mojego orawego boku na środek i do góry.
Tak bardzo czekam na małe bul, bul, nie mówiąc już ( a raczej marząc) o maleńkim kopniczaku.
 
reklama
A ja juz czuje bul bule, zwlaszcza wieczorami, czasami jak dotykam brzusia to czuje jak cos mi sie delikatnie przesuwa pod raczka. Tez czekam na kopniaka. Slyszalam od siostry, ze dzidzia czesto spi jak my chodzimy bo jest ukolysana ruchem a zaczyna harcowac jak idziemy spac... Ciekawe...
 
Do góry