reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy Maleństwa

A ten mój mały urwis starsznie się wiercił u pana doktora. Nie wiem czy tak się jej podobało czy wręcz przeciwnie. ;D
 
reklama
Witajcie mamuśki

Moja maleńka czasami przez cały dzień wcale się nie rusza (albo tak delikatnie, że po prostu nie czuję ruchów). Na szczęście jak już sie położę spać i zgaśnie światło to ruszy się kilka razy i wtedy spokojnie mogę zasnąć. Za to następnego dnia kopie mnie bez przerwy, aż mnie boli bok. Czy wam też się tak zdarza, czy to normalne?

pozdrawiam!
 
jasne, ze to normalne. Dzidzie tez maja lepsze i gorsze dni. I moja mala czasami sie ruszala tak bardzo i dlugo, ze mnie bolalo a czasami siedziala cichutko jak mysz pod miotla ;D Ale podobno im bardziej zaawansowana ciaza tym ruchy staja sie regularniejsze, no wiec i ja ostatnio obserwuje, ze Zuza kopie o zwykle tych samych porach i spi o tych samych... A kopie niezgorzej....
 
Kasia178 pisze:
Maggusia, życzę Ci żebyś jak najszybciej poczuła mocne i silne kopniaczki, patrząc na tydzień ciąży to pewnie już niedługo się doczekasz :)
Mój Bartuś szaleje, chyba z radości że mama ma wolne. L4 rzeczywiście nam się przyda, wypoczniemy przez ten tydzień za wszystkie czasy :) Pożyczyliśmy stetoskop i podsłuchujemy bicia jego serduszka. słychać super, pod warunkiem, że już namierzymy naszego synka i że jest łaskaw przez chwilkę się nie przemieszczać ;)

Kasiu mam nadzieje ze juz za niedlugo poczuje:)
A ja ci zazdroszcze ze juz czujesz kopniaczki hihihi
 
Maggusia, fajny suwaczek ;) Nie zazdrość kopniaczków, niedługo sama je poczujesz :) :) Trzymam kciuki, żeby jak najszybciej. Ściskam Ciebie i maleństwo :)
 
reklama
Maggusia, nie martw się, Dzidzia już kopie od dawna tylko na razie tego nie czujesz, ale cierpliwości. Może masz łożysko na przedniej ścianie? wtedy później czuć kopniaczki, tak mówi mój gin i ja mam tak łożysko :)
 
Do góry