reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy Maleństwa

Martka

Początkująca w BB
Dołączył(a)
13 Lipiec 2005
Postów
23
Hej!
I jak, czujecie juz cos? Ja jestem w trakcie 18 tygodnia i niestety jeszcze nie poczulam zadnego kopniaka:( A nie moge sie juz doczekac!
 
reklama
Ja poczulam we wtorek 2-go sierpnia!!! dziwne uczucie... to jest moje pierwsze dziecko... podobno poczulam tak szybko,bo jestem szczupla ;)
 
Ja poczułam ruchy bardzo wcześnie bo w 13 tygodniu. Lekarz powiedział, tak samo, że to przez to, że jestem bardzo szczupła. Tzn. byłam, boteraz to już brzusio okrąglutki, a z rozmiaru 34 przeszłam na 38 - 40! ( 40 to bluzki przez obwód biustu ;))
 
Ja poczułam "coś" dziwnego ale bardzo przyjemnego w 14 tygodniu 3 dniu a także przez dwa kolejne dni ale nie sądzę aby to było maleństwo, bo od tego czasu nic podobnego już nie poczulam !!! Pozdrawiam serdecznie :)
 
Dziewczyny a może opiszecie jakoś co się czuje, bo ja nie wiem czy odróżnię je, a tak bardzo bym chciała już wiedzieć że to "to".
 
Ja wczoraj czytałam że na początku jest bardzo trudno odróżnić że "to" właśnie są ruchy maleństwa ale że wkońcu przyszła mama już doskonale potrafi odróżnić kiedy maleństwo się wierci kiedy kopie a kiedy ma czkawke :) Oh, jakie to cudowne musi być :)

Pozdrawiam serdecznie :-*
 
Dziewczynki, a ja jeszcze nic nie czuje choć też jestem szczupła ..... zaczynam się niepokoić... dlaczego?? ja też chcę, jakie to uczucie ?? mój lekarz twierdzi, że wszystko jest w jak najlepszym porządku , więc może jeszcze mamy czas z maleństwem?
pozdrowionka :)

 
Hej,
No ja wreszcie chyba juz czuje Dzidzie, ale to naprwde bardzo trudno rozroznic od roznych rzeczy ktore sie dzieje w brzuszku normalnie. W sumie opis, ze to jest jak musniecie rybiego ogona lub skrzydel motyla jest calkiem trafny. Ale to sa jeszcze ciagle bardzo "slabe" kopniecia, wiec i tak nie jestem pewna ze to juz to.
Martusia78 - nie martw sie ze nic jeszcze nie czujesz! Moja kolezanka (szczupla) pierwsze ruchy poczula w 25 tygodniu! i dzidzia urodzila sie zdrowa- po prostu taka spokojna dziewuszka. wiec na pewno wszystko jest ok i musisz jeszcze troszke poczekac
 
reklama
hej....ja poczułam juz w 12 tyg.i potwierdzał to lekarz na usg ,mowił ze to tez zależy od maluszka czy jest ruchliwy hihi moj się dobrze kręcił do samego końca .pierwszy ruch był taki jak bysię jakaś piłeczka rozdymała i przelewała po brzuchu a potem to juz były wygibasy hahah
 
Do góry