reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy maluszka

Mój Szkrabik też coraz częściej się przeciąga i wypina. Ale jak już zaserwuje kopniaka, to całkiem solidnego:szok::-).
 
reklama
Sreberko ja ostatnio zaliczylam kilka takich nocek - maly urwis chyba zaczal juz cwiczyc na nastepne Euro :-D Uwielbiam gdy sie przeciaga i kopie - mam wrazenie, ze sie ze mna bawi, ale czasami jak dobrze wymierzy kopniaka to :baffled::baffled:

Pozdrawiam cieplutko ;-)
 
A ja czasami mam wrażenie (tak przez większość dnia:-p) że mam w brzuchu małego sprintera..normalnie czuję się jak bieżnia dla małego ludzika w butkach z korkami:-D
Dzisiaj rano zostałam skopana z łóżka dosłownie:-)

Wczoraj myślałam,że mała się ładnie przekręciła głową w dół ale po 5 minutach już "stała" pionowo i skakała po pęcherzu hehe.
 
Ja z określeniem ułożenia mojego dziecka mam coraz większe kłopoty. Wierci się okropnie. Ostatnie ciosy są kierowane w pęcherz i pachwiny, ale kilka dni temu boksowana była moja wątroba:baffled:. Na szczęście ma jeszcze czas, by prawidłowo się ułożyć.
 
dziewczyny, czy wam też tak często brzuszek się spina:confused: cholercia jestem cały czas na nospie, a mimo wszystko...


ewa- może warto skonsultować to z lekarzem. Z tego, co pisałaś ostatnio nie podobała mu się twoja szyjka. A takie spinania, skurcze mogą ale nie muszą powodować jej skracania. Lepiej dmuchać na zimne.
 
Ewa - kama chyba ma rację. Przy skracającej się szyjce to może być faktycznie niebezpieczne! Tym bardziej, że u Ciebie to 32 tydzień! Może dostaniesz magnez? Lepiej jednak sprawdzić...
 
dziewczyny, czy wam też tak często brzuszek się spina:confused: cholercia jestem cały czas na nospie, a mimo wszystko...

Ewa- mi ciągle,właściwie rzadko kiedy jest miekki ale szyjkę mam w porządku,więc lepiej faktycznie biegaj do doktora:tak: Nie zaszkodzi się upewnić,że jest w porządku.
 
reklama
dzięki dziewczynki!!!
w pon byłam u ginki i mówiłam jej o tym spinaniu... na co ona kazała mi po prostu bardziej się oszczędzać i łykać 3 x dziennie nospę...
kurczę mam nadzieję, że jak zastosuje się do zaleceń, to będzie dobrze... ale przed wyjazdem nad morze, skoczę do szpitala sprawdzić czy na pewno wszystko jest w porządku...
 
Do góry