reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy maluszka

Ja też brzuch mam często twardy... ale szyjka była zawsze oki, i lekarz 2 razy nospe brać kazał i nic sie nie dzieje... Mówił że to może być nawet główka dzidzi i teraz stwierdzam nawet że może faktycznie bo to nie jednak nie cały brzuszek twardnieje... :-p
 
reklama
Sreberko - u mnie dzis to samo, okropna noc, nie moglam spac przez tego wiercipietka:baffled:
Mi brzuch sie spina srednio 3 razy dziennie czyli chyba nic zlego sie nie dzieje.
 
Moja mała też nieźle szaleje, najbardziej lubie obserwować jak mi cały brzucho skacze :-D:tak: Każdy jej ruch, kopniak to dla mnie ogromna radość. Strasznie nie lubi jak siedzę i ją ściskam, pilnuje swojej przestrzeni :-):laugh2:
Mnie też się brzucho spinał, na przemian z przeciąganiem się małej - tak miałam w zeszłym tyg, myślałam, że zwariuję, ale odpoczynek baaardzo! pomógł :tak:
Ewa - dużo odpoczywaj! :blink:
 
Do góry