reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy maluszka

W pierwszej ciąży zorientowałam się, że to TO w 18 tc! Pamiętałam jednak, że podobne muśnięcia czułam wcześniej tylko nie brałam tego pod uwagę. Teraz też mi się wydaje, że czułam coś kilka razy. Najczęściej jak siedzę dłużej przed kompem i spodnie lekko uciskają na brzuch. Odniosłam wrażenie, że się to małe skarży, że za mocno ściskam!;-)
 
reklama
J poczułam pierwsze "smyranie" w 15 tygodniu, kopniaczki w 17-18 tyg. Pewnie teraz szybciej poczuję bo wiem jak to wygląda. Niezapomniane uczucie. Mam nawet filmik jak córcia kopie i sutka w brzuszek jak leżę.

No i doczekałam się. Wczoraj jak położyłam się spać przewróciłam się gwałtownie z boku na bok i nagle....poczułam okruszka w brzuchu. Nie moge tego pomylić z niczym innym, zresztą dzisiaj to samo się powtórzyło. Bardzo nisko tuż przy łonie. :-)
 
Eh zazdroszcze :sorry2:

Ja dwa razy w jednym miejscu czulam takie laskotanie, jakby delikatne smyranie. Po lewej stronie. Ale sobie tlumacze, ze jeszcze za wczesnie i to moja wyobraznia. Tez bym chciala byc juz pewna, ze to maluszek :-)
 
I ja też poczułam!!! Już wczoraj ale nie chciałam w to uwierzyc... I dzis znowu jak byłam z małym na placu zabaw i zle usiadłam. To takie delikatne pulsowanie, Dzidzi sie ewidentnie nie spodobała moja pozycja. Az mi łzy do oczu napłyneły.
 
I ja też poczułam!!! Już wczoraj ale nie chciałam w to uwierzyc... I dzis znowu jak byłam z małym na placu zabaw i zle usiadłam. To takie delikatne pulsowanie, Dzidzi sie ewidentnie nie spodobała moja pozycja. Az mi łzy do oczu napłyneły.

Dokładnie, jak przybieram niewygodną pozycję przy komputerze to też czuje pulsik. Dzieci się buntują. Mamo wyprostuj się hehe :)
 
ja rowniez zazdroszcze, juz nie moge sie doczekac!!! dzis przez chwilke tez mi sie wydawalo, ze czuje...ale na moim brzuszku lerzal piesek w 6tyg ciazy(zostaly jej jeszcze 3 tyg) i poczulam dosc mocne kopniecie,oslupialam bo juz sama nie wiem czy to jej maluszki sie dobijaja czy moja dzidzia sie wkoncu postanowila odezwac:-)
 
Ja właśnie leżę w wyrku i czuję maleństwo. Jak na zawołanie, wystarczy że się przekręcę szybciej z boku na bok :happy2:, ale mam radochę, zupełnie jak za pierwszym razem. A mąz siedzi i ogląda mecz:dry::baffled:
 
reklama
Do góry