reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

rzeczy dla maleństwa - gdzie kupic - przydatne linki

reklama

Oni sprzedaja swoje wszystkie towary na allegro. Najlatwiej je znalezc przez wpisanie nazwy firmy w opisie. Ja zamowilam kolyske, jest super!
 
Witam
Nie polecam firmy ARTI kupiłam od nich krzesełko (na allegro) do karmienia i niestety szwankuje, pisałam żeby zareklamować muszę sama odesłać im do firmy do Warszawy. Od sprzedawcy w sklepie dziecięcym dowiedziałam się że niestety mają produkty kiepskiej jakości i stale są reklamacje i ten sprzedawca nie będzie już od nich sprowadzał towaru, bo za dużo kłopotów i odstraszają klientów. Coś w tym napewno jest. Więc zastanówcie sie nad zakupem. A ze swej strony ja przeważnie kupuję na allegro, jest dużo taniej niż w sklepach i nie trzeba nigdzie chodzić. Moja ciąża była zagrożona więc siedziałam w domu i nie mogąc biegać po sklepach, szukalam "polowałam" na allegro. Porównywałam ceny w sklepach i wiem że opłaca się kupić na allegro nawet dodając koszty przesyłki jeszcze wychodzi się na swoje. Np wózek graco parasolka w sklepie kosztuje 519 zł, na allegro kupiłam 395zł plus przesyłka 20 zł. Prawda że warto.

pozdrawiam Ewa
 
jestem zwolenniczką zakupów przez net ale żeby kupwać przez net trzeba wiedzieć czego człowiek szuka. już drugi dziń próbuje wpisać w wyszukiwarke coś co pozwoli mi znaleźć wózek dla dzidzi, tak jakby terenowy i mocno wytrzymały. Mieszkam blisko duzej puszczy i mam dużego psa, wiec wyobrażam sobie że na spacery zabierać bede i psa i dzidzie. potrzebuje wóżka, kóry to wytrzyma :p
 
Hej ! rzeczywiście w tym sklepie co pisze goga123 są tańsze rzeczy niż w allegro - np. pieluszki dla wcześniaków na allegro są w cenie 28, a tu za 17,67 - a to duża różnica - podobnie ma się z pieluchami Bella Happy Newborn - na allegro za 28,90, a w tym sklepie za 20 zł. I bynajmiej wiadomo, że to są produkty nowe a nie od kogoś.
 
Kurcze sklepów internetowych jest wiele - widziałam np. BOBOSKLEP oraz HINDIANKA- tam też są ciuszki dla dzieci. Same oceńcie gdzie jest taniej, pozdrawiam. Mam nadzieję że wam jakoś pomogłam , pa
 
reklama
to ja się podepnę też pod tę wiadomosć: szukamy z mężem mebelków dla dziecka; czegoś bezpiecznego i ładnego :-) pomóżcie, gdzie możemy je kupic w sieci (29 tydzień, naprawdę nie mam ochoty chodzić po sklepach, a zdawanie się tylko na męża i jego gust i wiedzę to się trochę boję :-). Gdzie szukać (poza google oczywiście)? Polecacie jakies konkretne meble? Jakie macie? zawiedłyście się na jakiś? Czy zwracać uwagę na funkcje? Co jest
szczególnie przydatne?
 
Do góry