reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sab simplex i bebilon komfort

a czy ty saly wiesz ze przegladarki i wyszukiwarki maja to do siebie ze nie zawsze sa doskonale i nie zawsze dzialaja jak nalezy???? wiele razy wyszukiwarka na tym forum mi nie dzialala po ktoryms tam razem wyskoczyly raptem 3 posty w ktorych nie bylo slowa na temat ktory mnie interesowal i nie znalazlem tam odpowiedzi na moje pytania. wiec chyba jest po to forum zeby zadac pytanie na nurtujacy mnie problem i uzyskac porade ospowiedz od doswiadczonych mam. a jak kogos boli, swedzi, piecze albo szczypie odpowiadanie na takie pytania to po cholere zaglada w ten post i klika w ta klawiature odpowiadajac bez sensu nie na temat, jeszcze taka wrazliwa mama jakiejs choroby sie nabawi.
popieram jak najbardziej,nie zawsze znajdziesz to czego szukasz,na mnie i tak bardziej saly naskoczyla,
 
reklama
nie pisalem ze jest trudno tylko ze nie zawsze dziala u mnie akurat nie dziala i podany link tez nie, ale widocznie niektorzy nie rozumieja tego, poza tym nie bede tracil czasu na tlumaczenie tego i to nie jest post na takie tematy.
 
Jeśli oczekujecie ze ktoś poświęci swój czas żeby rozwiać Wasze wątpliwosci to zadajcie sobie trud znalezienia odpowiedniego wątku. Dla chcącego nic trudnego. System uprzejmej wymiany standardowych zachowań i od razu wszyscy szcześliwsi. Idąc tokiem rozumowania skoro chodzi o łatwizne to zamiast odpowiedzi na Wasze pytania powinniście otrzymac linki do encyklopedii zdrowia dziecka i owocnych poszukiwań. A jednak to forum dziala na zasadzie samopomocy. Ty oczekujesz pomocy to pomoż poprzez dbanie o przejrzystosc forum. Proste
 
Ostatnia edycja:
faktycznie oryginalne buteleczki nie maja pierscienia zabezpieczajacego. a maly i tak znowu zaczal nie tolerowac zadnego mleka i w koncu lekarz przepisal od dzis bebilon pepti zobaczymy jakie beda zmiany.
do saly: po co ty stukasz bezsensownie w ta klawiature? jaki masz cel piszac tak nudne wywody i zasmiecajac watki forum. typowe zachowanie ce****ace politykow, saly na prezydenta ;)
 
no tak, nie ma to jak wylewanie żółci na forum. Nie każdy jest tak błyskotliwy aby bezbłędnie się poruszać na forum i przynajmniej do początkujących forumowiczów prosze o odrobinę tolerancji. Saly, korona by Ci z głowy nie spadła gdybyś swoje uwagi odnośnie tworzenia nowych wątków bez takich uszczypliwości zamieściła, zwłaszcza że nikt nie robi tego celowo.
Co do kolek to ja przetestowałam z pierwszą córką wszystko i było ciężko a środki pomagały na krótko a potem odnosiłam wrażenie że się wręcz nasilają. Z drugą pociechą stosuję bebilon comfort na pół z bebiko i powiem szczerze - nie wiem co to kolki. ;)
 
Ja również uzywam Bebilon comfort i jest bardzo dobre,bobasek juz sie nie meczy,mam tez specjalna butelke antykolkowa z Nuk-a.Mleczko ma kolor i konsystencje tego z piersi i synek chetnie go pije.;-)
 
Witam wszystkich. Mam 3 miesiecznego synka. Od kiedy podaje mu krople sab simplex problem kolek zniknął jakby go nigdy nie było. Dziecko zaspypia mi o 20 po kapieli i jedzeniu i śpi do 5 a czasami do 6 rano.
Wszystkim polecam te kropelki bo naprawde są rewelacyjne :)
 
hej! Ja tez uzywam od tygodnia Sab-Simplex i jakby coś pomagało...aczkolwiek mały dostał wysypki na buzi i nie bardzo wiem czy może z tych kropelek...? Ale skoro te kropelki się nie wchlaniają do krwi to chyba nie z tego wysypka...Trudno mi stwierdzić bo nic nowego do diety mu nie wprowadziłam (nie karmię piersią). Niestety po Bebilonie Comfort mały w ogole stracił ochote na jedzonko - to mleko mu po prostu nie smakowało. Podaję mu cały czas Humanę i jest ok. A W JAKIEJ ILOŚCI PODAJECIE KROPELKI sAB-SIMPLEX?
Poza tym nie za bardzo chce mi pic herbatki i ma twarde kupki. Już sama nie wiem co robić a lekarka daje wymijające odpowiedzi i nic konkretnego nie poradzi..Może macie jakieś ciekawe propozycje?
 
reklama
Do góry