reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sab simplex i bebilon komfort

reklama
faktycznie oryginalne buteleczki nie maja pierscienia zabezpieczajacego. a maly i tak znowu zaczal nie tolerowac zadnego mleka i w koncu lekarz przepisal od dzis bebilon pepti zobaczymy jakie beda zmiany.

Moja koleżanka używa bebilon pepti i jest bardzo zadowolona. Ale cena to powala! Małe opakowanie starczało jej na kilka dni a to jest na recepte więc raz w tygodniu była u lekarza po recepte! :dry:
Ja też używałam sab simplex i pomagał. Ja dawałam tylko jedną dawkę przy karmieniu wieczornym bo tak w dzień to kolki mojego synka nie męczyły za to w nocy bez kropelek budził się co chwila :-(
 
Moja koleżanka używa bebilon pepti i jest bardzo zadowolona. Ale cena to powala! Małe opakowanie starczało jej na kilka dni a to jest na recepte więc raz w tygodniu była u lekarza po recepte! :dry:
Ja też używałam sab simplex i pomagał. Ja dawałam tylko jedną dawkę przy karmieniu wieczornym bo tak w dzień to kolki mojego synka nie męczyły za to w nocy bez kropelek budził się co chwila :-(
Czemu nie poprosi lekarki by wystawiła receptę na więcej opakowań od razu? Nie wyobrażam sobie chodzić co tydzień po recepte do lekarki!
U nas Sab nic nie dawał. Kolki związane były z alergia pokarmową i dlatego same kropelki są na nic w takiej sytuacji...preparat mlekozastępczy był jedynym slusznym i trafnym rozwiązaniem..
 
Czemu nie poprosi lekarki by wystawiła receptę na więcej opakowań od razu? Nie wyobrażam sobie chodzić co tydzień po recepte do lekarki!
U nas Sab nic nie dawał. Kolki związane były z alergia pokarmową i dlatego same kropelki są na nic w takiej sytuacji...preparat mlekozastępczy był jedynym slusznym i trafnym rozwiązaniem..

Wiesz co ona na ileś tam sztuk maksymalnie może chyba wystawić a takie opakowanie starczało jej na 2-3 dni :dry: tak że co tydzień była u lekarza. Z resztą ta jej córeczka miała na dodatek rotawirusa (prawdopodobnie wyniesionego ze szpitala po porodzie) bo od samego początku były z nią problemy aż do tego stopnia że jak jej mleko koleżanka dawała to normalnie chlustało z niej :-( a rotawirus jeszcze bardziej nasilał jej kolki.
 
Wiesz co ona na ileś tam sztuk maksymalnie może chyba wystawić a takie opakowanie starczało jej na 2-3 dni :dry: tak że co tydzień była u lekarza. Z resztą ta jej córeczka miała na dodatek rotawirusa (prawdopodobnie wyniesionego ze szpitala po porodzie) bo od samego początku były z nią problemy aż do tego stopnia że jak jej mleko koleżanka dawała to normalnie chlustało z niej :-( a rotawirus jeszcze bardziej nasilał jej kolki.
Aha, no to nieciekawie rzeczywiście..:-(. Mi lekarka wystawia na 5 puszek max, ale to mi spokojnie wystarczy nawet na 2-3 tyg. (jakos tak) , bo mój mały to niejadek:-(. Mysmy na rotawirusy chcieli szczepić, ale w końcu jakoś do tego nie doszlo, a lekarka dala nam do zrozumienia ,że chyba zbytnio nie warto...i tak jakoś zostalo bez rotawirusów:-D
 
Ja też nie szczepiłam na rotawirusa. My wogóle mieliśmy wielkie szczęście że Wiktor nie zachorował bo często do nich jeździłam z synkiem jak był malutki taki miesięczny (mój jest młodszy od córki koleżanki o miesiąc)a ona była już chora.
Zaszczepiłam go teraz od pneumokoków a później w 13 miesiącu jest zalecana ospa wietrzna to też wezmę.
 
SAB SIMPLEX ORYGINALNY NIEMIECKI, NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA wspaniałego lekarstwa na kolkę firmy Pfizer (producent viagry).
Lek ten można zakupić także w Czechach producent Francuski typowy miszmasz (można rozpoznać po napisach) ale to juz nie ten sam, lek jest o wiele rzadszy,mniej skuteczny, sama sprawdzałam. Niemiecka produkcja nie ma sobie równych jak w przypadku proszków do prania. Sprzedawany przeze mnie lek nie jest GENERYKIEM! Sprzedaje lek ORYGINALNY zakupiony w aptece. Lek został sprawdzony na moim synku i działa.
data ważności STYCZEŃ 2012 r.
tel. 781805411
agnieszka69690@buziaczek.pl
 
reklama
SAB SIMPLEX ORYGINALNY NIEMIECKI, NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA wspaniałego lekarstwa na kolkę firmy Pfizer (producent viagry).
Lek ten można zakupić także w Czechach producent Francuski typowy miszmasz (można rozpoznać po napisach) ale to juz nie ten sam, lek jest o wiele rzadszy,mniej skuteczny, sama sprawdzałam. Niemiecka produkcja nie ma sobie równych jak w przypadku proszków do prania. Sprzedawany przeze mnie lek nie jest GENERYKIEM! Sprzedaje lek ORYGINALNY zakupiony w aptece. Lek został sprawdzony na moim synku i działa.
data ważności STYCZEŃ 2012 r.
tel. 781805411
agnieszka69690@buziaczek.pl
No jednak chyba nie działa na wszystkich, nam nie pomógł:-p. Poza tym organizm dziecka to nie maszyna do zaprogramowania, żeby wszystko od razu "zadziałało".....:/
 
Ostatnia edycja:
Do góry