reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Salon Kosmetyczny

reklama
wlasnie wypytuje tu kto ma ochote na takie cos..ale tu w Uk jest duzo drozsze..i nie mam zadnego polecanego. ..w Pl bym wolala..z przyjaciolka, hmm...musze z nia obgadac temat, albo tu poweszyc.
 
No w polsce te sprawy sa o wiele tansze...tu zabieg na twarz kosztuje prawie tyle co tam zaplacilam Magdzie za pedicure,zabieg na twarz plus masaz :)
 
haha, ja tez mam nowe kolory - zielony, jasny szary, pomarańczowy, granatowy:-D Ale takie malutkie, żeby się nie zmarnowały
 
a mi ostatnio i przybylo i ubylo:p..robilam porzadki i te niechodliwe badz jakies stare wyrzucalam;-)
 
reklama
a ja ostatnio zapałałam miłością do mydeł w kostce i znoszę do domu przeróżne.

A i potrzebuje jakis fajny patent na ładny zapach w domu moze byc odświerzacz.
Czy miałayscie ikiedys takie z pałeczkami drewnianymi taki flakonik?
 
Do góry