reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Salon Kosmetyczny

Hehe no widzisz nie zawsze jest jak jest ;-) A pozatym na alegro zdaza sie taniej :confused: czasami A tak a propo kuracji to ja mysle raczej o sobie niz o mamie nie wiem jak u Was to wyglada ale u mnie wlosy nadal wylaza
bylo miby jakis czs temu lepiej ale teraz znowu to samo :wściekła/y:
I mówisz Pati ze tej twojej kolezance sie zagescily wlosy i nie wychodza? Ja mialam zawsze geste wlosy dlatego narazie mi sie az tak nie przezedzily ale jak tak dalej beda wychodzic to az sie boje :-D
 
reklama
Kakaw powaznie zagescily sie u niej...bo ona jak zrobila kitke to wybuchalam smiechem na jej widok:-D Oczywiscie nie ma takiego fryzu jak wioletta villas ale poprawe widze...i mowi ze nie wypadaja az tak...oczywiscie zawsze jakis wlos z glowy spadnie ale nie to co kiedy...tez chcialam uzywac tego ale jeszcze mam dosyc na glowie aszcerze to nie mam checi na smarowanie sobie glowy dwa azy dziennie bo gdybym miala krotsze wlosy to oki a ze mam dlugie to dla mnie za dluga zabawa...No i twierdzila ze nasz wspolny kolega ktorego z reszta wieki nie idziala stosuje od kilku miesiecy i u niego to podobno wogole widac rezultaty...Teraz kupuje to Adamowi...zobaczymy...:confused:
 
W takim razie ja poczekam na efekty u Adama :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Jesli chodzi o tusze to ja uzywam juz bardzo dlugo Max factor 2000 calorie
i naprawde go polecam (a nie jest drogi) przede wszystkim nie rozmazuje sie i ladnie sie rozprowadza, zageszcza i wydluza:tak:
 
a ja dziewczynki mam problem z pryszczamidosłownie obsypało mi gębe jak nastolatce... i nie wiem w czym problem ... i smaruje, i myję, i wymyślam !!!może wiecie co robić bo do lekarza czasu iśc brakswoją droga wybrałam się ostatnio wreszcie do okulisty bo ślepa chodze i przezyłam szok : przed ciążą miałam -3,75 a teraz mam -5,5 !! niedługo mi cylinderki wstawią w oprawki. Poszłam za ciosem i pojechałam do optyka zobaczyć ile będą kosztować nowe szkła - ok 600 - 800 zł !!!!!!!!!!!!!!! oszaleli
 
Fusik ja się męczę z syfkami od ponad pół roku - odkąd skończyłam karmić...i nic nie pomaga :( trochę ostatnbio lepiej po kilku wizytach w solarium ale ponieważ więcej nie planuję to nie wiem czy nie wrócą...
a co do okularów - ja właśnei musze się wybrać po swoje pierwsze...po kłopotach z oczami suchym oku itp skończyło się na recepcie na okulary do czytania - na razie (i mam nadzieje że na długo) 0,5 ale nie mam pojęcia ile będą kosztować - pewnie drogo jak będę chciałą jakieś sensowne oprawki...
 
Fusiku, to strasznie dużo krzykeli Ci za szkła! Normalnie w szoku jestem! Ja przed Świętami zmieniłam oprawki, no i w zwiazku z tym szkła - kosztowały mnie 200 a tez mam pokaźna wadę - ponad 5 z cylindrami... Z tego co wiem, to szkła dobre, japońskie... Może zapytaj jeszcze gdzie indziej?
Mi na szczęście wzrok sie nie posypał...

Moja cera też jest bardzo daleka od ideału (z resztą nigdy nie była) a teraz dodatkowo strasznie się wysusza, tzn. jednoczesnie przetłuszcza się a i tak sie sypie... Koszmar jakiś:crazy:
 
Kasiu dzisiaj byłam w normalnym optyku tzn nie w sieciowym typu Vision E, Fellman, Pan mi krzyknął cenę 380 pocieniane to już lepiej choć nadal zabójczo.. W pracy mam dofinansowanie na 250 to w rezultacie nie wychodzi najgorzej, choć używam 2 par a wymienię w związku z tym tylko w jednej .. moża ta Łódź taka droga
 
reklama
Co do cen szkieł, to zgadzam się z tym, co pisze Kasia. Ja też mam dość porąbaną wadę wzroku, a moje szkła kosztują ok. 200 zł.
 
Do góry