reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Salon Kosmetyczny

reklama
Niniejszym zeznaję, że po drugiej depilacji łyse placki są większe :-D za głębokie bikini trzeba dopłacać, a że nie miałam gotówki a bankomatu nie chciało mi się szukać, to zacznę od następnego razu.
 
zajrzalam tu sobie do was, baaardzo dawno mnie nie bylo.... a tu tak wesolo hyhyhy :)

pati : depilacje woskiem zrobi ci o co poprosisz, moga byc pachwiny, moze byc pasek, a jak poprosisz "calosc" no to bedzie "CALOSC" :) zostana ewentualne wlosy nad koscia ogonowa ;)

kasia : ja mam do ciebie wazne pytanie w sprawie laseru a wlasciwie 2...
a/ ja tez jestem zaintereoswana laserem ale takim glebszym... tez sie zatsnawiam tak jak ty jak daleko mozna nim dojechac ;) mam juz dosc robienia woskiem, u mnie trwa krotko i przyjemnosc kosztuje mnie 60 euro (calosc) plus niania! wiec mam dosc! tylko ze chyba wlasnie laserem to za daleko nie da rady... a tobie pozwolili robic w cieple dni????? czy robis zale unikasz slonca plazy???????????????????????? ja myslalam o jesieni/zimie ale i tak zrobie dopiero po porodzie :)
b/ czy to BOLI? bo piszesz ze nie, ale mnie juz tak kiedys pwoiedziano ze laser na pajaczki nie boli... poszlam 2 razy i zwialam :) pajaczki sa do dzis bo 2 seanse nie wystarczyly czy robilas moze pajaczki i potrafisz porownac co bylo bardziej bolesne???????

pati : ty tu o botoksie zartujesz a ja wczoraj dzownilam do kliniki bienkowskiego w bydgoszczy :)
mam przed soba kilka m-cy na rozmyslania ale raczej bedzie decyzja na TAK :)
nie tyle ze wzgledu na moj wiek, co na zbyt rozbudowana mimike... bo to bawi ludzi i wyglada uroczo jak sie ma 20 lat i buzie w piegach do tego, ale jak kreski sie instaluja na stale to juz jest niej wesolo... no i wiem po tacie jak bedze wygladac przy takiej mimice moje czolo w wieku 35-40 : na 10-15 lat wiecej! to sie wydaje nieprawdopodobne, ale mimika to nie daje zmarszczek tylko prawdziwie BRUZDY!!!!!!!!!!!!!!!! ja dzis w wieku 26 mam juz 3 zmarszcki poziome stale, a jak podniose oczy to 6 lub 7... 3 lata temu nie mialam zadnej stalej wiec strach sie bac co bedzie za 5 lat...dlatego chyba sie zdecyduje, choc mam cykora, kwas sie wydaje bezpieczniejszy.......................

cicha : co do kremow to ja mam sprawdzona serie diora hydra action, ostatnio zmienili ja na hydra life, mam cere mieszana dla mnie super, ich krem pod oczy jest gesty bardzo, ale jak dasz na noc to nawizlanie 1sza klasa! oprocz tego jeszcze krem pod oczy avene (duzo lzejszy niz ten diora,wiec rano, przed wyjsciem), no i super sa guerlain i estee lauder ale cena jest taka... ze juz faktycznie zastanawiam sie czy 2 kremy w roku za 100 czy nie lepiej dorzucic te 100 i zrobic botoks... bo takiego efektu jak botoks nie da zaden krem
no chyba ze moze la prairie i creme de la mer :) ale nie wiem czy sie kiedys odwaze wydac taka kase na sloiczek kremu, bo za pudeleczko la prairie moge miec 2 porzadne seasne botoksowe ;) hihihihihihihihihihihihihi
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry