reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SAMA NIE WIEM CZY TO PROBLEM

ewulka

Początkująca w BB
Dołączył(a)
7 Październik 2005
Postów
16
MÓJ SYNEK MA GRUDKI KOŁO ODBYTU.KIEDYS MIAŁ ZATWARDZENIA .BOJE SIE ŻE TO MOŻE KIEDYŚ PĘKNĄĆ I CO WTEDY?PORDŻCIE MI CO MAM ROBIĆ A ZABARDZO NIE CHCĘ ABY JAKIŚ LEKARZ TAM MU GRZEBAŁ!!!!!!!!POMOCY?
 
reklama
moim zdaniem to czy chcesz czy nie aby lekarz oglądał odbyt twojego dziecka jest nie uzasadnione, zadaj pytanie sobie samej, czy zdrowie twojego dziecka jest ważniejsze . Jeśli chodzi o zatwardzenia, to ja miałam ten sam problem z Alankiem ale zaczęłam podawać mu soki jabłkowo-miętowe( codziennie ) i samo mu się wyregulowało. Ja naoewno poszłabym z tym do lekarza gdybym miała choc cień niepokoju.
 
dziekuje wam za odpowiedzi.adaś narazie się regularnie wypróżnia.staram się mu dawać dużo owoców szczególnie jabłek.Dzis byłam u lekarza i niestety ale muszę postawić mu bańki >Jak wyzdrowiejemy to poważnie zastanowie sie nad tym problemem i przedewszystkim póściem do lekarza.pozdrawiam serdecznie
 
Do góry