reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SAME dobre wieści

reklama
Iza , gratulacje dla kolejnego chodzącego szkraba:-) To teraz Wercia pobuszuje trochę.
Surv no gratulacje dla siostry, moja reakcja była mniej więcej taka sama, po czym bardzo sie cieszyłam:-)
 
Grtaulacje dla Werki ..no teraz to odrazu pobiegnia malutka.
Surv gratulacje dla siostry , ja bym bardzo chciała żeby moja siostra była w ciąży ale ona kategorycznie nie chce. I mowi że nigdy dzieci nie będzie mieć. I pewnie też tak będzie bo ma 29 lat.
A ja dzisiaj sprzedałam swoje pierwsze materace w ilości 4 sztuk a na jutro mam jeszcze jedną rezerwację.Także ruszyło się :-) Na czynsz będę miała :-D:laugh2:
 
Surv gatrulacje dla siostry!!! jak siostra ma Twój charakter to kolejena fajna, przebojowa Florka albo Florian uraczy nasz świat:tak:
Liwka życzę kolejny 4 albo 40 sprzedanych materacy;-) super, że się rozkręcasz!!!!
 
Liwka gratulacje:tak: Moja siostra w tym roku skonczyla 31 lat i mam nadzieje ze bedzie miala jeszcze dziecko,mkodsza ma 29 i bardzo chce mniec dziecko ale im nie wychodzi:-(
 
Moja siostra ma 27 lat, starają się już od marca i coś im nie wychodzi, a bardzo chciała bym żeby im się wreszcie udało
 
reklama
Do góry