reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SAME dobre wieści

Izabelka

Oski i Wercia
Dołączył(a)
2 Kwiecień 2005
Postów
12 105
zakladam nowy wątek :-D
tutaj wpisujcie wasze radosci, nie tylko zwiazane z ciaza; ale tez z życiem codziennym; jak ktos dola zlapie to zajrzy i poczyta co milego chociaz innych spotka; i moze humor sie poprawi?? :-);-):-D w kazdym dniu na pewno znajdzie sie jedna mila chwila

mysle ze dzieki temu poznamy sie lepiej ;-)
 
reklama
dzisiaj poratowal mnie moj tata
niania zadzwonila ze jutro nie przyjdzie do malego, bo wyjezdza :baffled::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: bym musiala wziasc urlop bezplatny; moj tata--ktory raz w zyciu zostal z malym sam na sam; SAM zaproponowal,ze sie nim zajmie bo ma wolne :-):-):-D:-D:-D:-D szok normalnie
kocham go za to :tak::tak::tak:
 
Tez mysle, ze to dobry pomysl :-)
Ja dzis ciesze sie bo byl u nas "Mikolaj" po raz kolejny zreszta i przyniosl prezenty:-):-):-) coraz wiecej sie ich zbiera pod choinka a jutro przyjdzie do mnie polozna i da mi posluchac serduszka i juz dzis sie baaaardzo ciesze:-):-):-)
 
to ja tez sie pochwale super wiescia ! wlasnie wrocilam od lekarza i wszystko wyglada slicznie! wysoka beta ok 82/84000 w 8tc; fasolka w srode w 8tc wygladala na 8t2d i serduszko pieknie bilo :-)... jestem przeszczesliwa :-)
 
no widzicie jak milo ;-):-D
ciesze sie,ze wy sie cieszycie :tak:
a ja sie ciesze,ze mam poniedzialek z glowy i zostaly mi 4 dni pracy i wolne!!!! :-D:-D:-D:-D
 
reklama
A ja dzis sluchalam serduszka mojej dzidzi i jestem baaardzo zadawolona bo jak ostatnio pani doktor dala nam posluchas to ledwo bylo slychac a dzis to nornalnie wolilo jak szalone:-D:-D:-D
Zalozyla mi w koncu karte ciazy i w sobote ide na pierwsze USG i nie moge sie doczekac. Oczywiscie pochwale sie zdjeciem:-):-):-)
A tak wogole to bardzo sie ciesze, ze jest ten rodosny watek :-)
Dzieki Izabelka!
 
Do góry