reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samo życie - porady zdrowotne i nie tylko

zgadza sie Mailen, one nie pomagają, ale tylko dlatego, że po smarowaniu dziąsełek,
zel praktycznie od razu zostaje połknięty. Najlepiej jest nalożyc trochę żelu na sterylny gazik, włożyć do buziaczka
i przytrzymać gazik tak ok.5-10 min. Ale jest to trudne do wykonania, wiadomo, dzieciaczkowi nie bardzo bedzie się to podobalo.
Ale mozna sprobowac w czasie snu, moze się uda...
 
reklama
Dziewczyny mam pytanie. Pojawiła się u nas ciemieniuszka, mam taki olejek do smarowania i mam tę ciemieniuchę wyczesywać ale czym? Takim grzebieniem dla dzieci? A jak bym chciała smarować glówkę oliwką i czesać to robić to po kompieli czy przed?
 
Agata ja nacierałam ciepłą oliwką godzinę przed kąpielą, potem czesałam szczotką do włosów i podczas kąpieli dokładnie myłam. Myj pierwszą głowę a potem resztę ciałka żeby spłukać główkę czystą wodą. Mi za bardzo to nie pomogło ale koleżankom tak. Ja teraz kiedy lekarka stwierdziła że to AZS to główkę smaruje Diprobase i pomaga. Ta maść to parafina z wazeliną trochę śmierdzi ale u nas ciemieniuchy niet ;D
 
jak Liwci sie pojawiła to natarłam jej oliwką i po pewnym czasie zczesałam szczotką, grzebien wydaje mi sie zbyt derastyczny ;D Czesałam włoski w rózne strony i złaziło potem podczas kąpania umyłam główkę i tez czystą wodą spłukałam. Ja zawsze w miseczce mam czystą wode, bo główke myje na koniec bo Liwcia długo lubi siedziec w wannie i nie chce zeby z mokrą głową siedziała. A i ja mam dwie szczotki jedna taka mięciutka z naturalnego włosia i druga z takim jakby plastikowym włosiem twardsza to właśnie tą twardzszą najpierw zczesywałam a potem na koniec tą mięciutką !!
 
No to ja chyba muszę się zaopatrzyć w taką twardszą szczotkę bo mam tylko taką miękką i ona do takich celów to się nie nadaje.
 
Pytanie o krem do stóp czy ktoraś z Was ma sprawdzony krem albo inny sposób na wysuszone stopy? Bo ja po ciąży nie mogę doprowadzić stóp do porządku po prostu mam szorstką skórę na piętach :( :(
 
Polecam bardzo maseczkę Dermiki. Nazywa się maseczka przed randką jest do każdego typu cery i jest rewelacyjna. Dla mojej cery takiej zmęczonej zimą super się sprawdziala, kosztuje 5 zl i starcza na 2x
 
reklama
Do góry