reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samochód...

witch84

Fanka BB :)
Dołączył(a)
10 Styczeń 2015
Postów
11 168
Nie wiem czy to dobre forum, ale zaryzykuje :p

Pewnie będę za jakiś niedługi czas myślała o zmianie samochodu. Potrzebuję głównie na dojazdy do pracy i wożenie dzieci do szkoły, ale także czasem może się zdarzyć jakiś wypad na kilka dni. Nie może być zbyt mały. Raczej nowy. Kwestia ceny - do przemyślenia.

Co polecacie?? Co Wam się podoba?

Mam swój jeden typ, ale chciałabym poszukać alternatywy.
 
reklama
Teraz jestem tego samego zdania auto ma być niezawodne i jeździć 😉 a możesz pokazać auto w środku? 😁 Deskę rozdzielcza? :)
Zdjęcie z neta. Z tymże nie mam na fotelach tych czerwonych pasków (albo jeszcze nie dojrzałam :D). I chyba nieco inną kierownicę mam.
 

Załączniki

  • 0007MQXBCBM89LAM-C125-F4.jpg
    0007MQXBCBM89LAM-C125-F4.jpg
    187,9 KB · Wyświetleń: 41
reklama
A mój mechanik mówił nigdy Q7, bo się strasznie sypie. Widocznie dobry egzemplarz Ci się trafił :)

@kasiaa91 To ja nie wiem - wpisałam na otomoto i za mniej niż 350tys. to nic nie było ;p Wiem, że Skoda się szykuje na superba z silnikiem 340km, więc sobie poczekam i popatrzę :D
Miałam dwie A8 i teraz druga Q7 i przyznam szczerze, że większych problemów z żadną nie mieliśmy. Mąż mechanik więc dobrze wybiera egzemplarze ;) jeszcze zależy co Twój mechanik miał na myśli mówiąc, że się sypie.
 
Takie tematy warto czytać by poznać zdanie innych osób. Najlepiej jest właśnie uczyć się na błędach innych bo nie tracimy wtedy cennego czasu. Jednym z takich jest zakup samochodu używanego jeśli prowadzimy firmę. To przecież narzędzie do pracy jakie wykorzystujemy każdego dnia więc musi być niezawodne. Dlatego jak już to rozejrzymy się po ofertach takich marek jak Renault - Link do: Dokumenty - Kredyty - RCI Banque ponieważ to jeden z liderów rynku. Wystarczy poczytać recenzje jakie otrzymują ich modele w recenzjach by szybko przekonać się do wyboru. Do tego można skorzystać z atrakcyjnych warunków finansowania zakupu.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Wybranie samochodu dla rodziny to zawsze trudna decyzja. Wiele będzie zależało od tego jakie jest nasze podejście. Planowanie w dłuższej perspektywie czasu, zawsze da nam lepsze rezultaty. Najlepszym tego przykładem jest samochód elektryczny jaki może być drogi w zakupie ale będzie o wiele tańszy w eksploatacji. Dlatego trzeba sobie to dobrze przekalkulować biorąc pod uwagę także inne jego atuty. Jednym z ważniejszych jest dbanie o środowisko naturalne za sprawą elektrycznego silnika oraz bezawaryjności. Warto też być na bieżąco w tej kwestii za sprawą takich portali jak - Link do: Samochody elektryczne - OTOEV.PL Znajdziemy tam także wiele porównań czy recenzji na temat najnowszych modeli.​
 
Ostatnia edycja:
Do góry