A ja czuję się *ujowo, jak mnie będzie tak krzyż bolał do końca ciąży, to tego nie wytrzymam!!!
Byłam u lekarza ale ten konował nie wiedział co mi dać bo w ciąży to nic nie można brać, ale odpowiedz!!! Muszę iść po ratunek do ginki, ale to dopiero w poniedziałek
Idę do wyrka, chociaż ze spaniem tez będzie problem! Dobrej nocki.