reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?


Rosi może fajna sprawa z tą pielgrzymką, jednak mnie takie coś nie kręciło nigdy, może dlatego że nie wierzę w kościół i obrządki z nim związane. Chociaż takie spanie pod gołym niebem czy organizacja noclegu musi być fajna :)

Temat wiary i kosciola jest bardzo kontrowersyjny wiec nie bede na ten temat sie wypowiadac i nikogo umoralniac:-).Powiem tylko tak,nie ide tam dla żadnego obrzadku czy dla ksiedza ide do Matki Boskiej.

A co do tych badan do pracy.To jakie to sa badania:confused:.Sprawdzaja czy ktos ma dobry wzrok i czy palcami ziemi dosiegnie?:confused:po co?
ja mialam tylko zrobic przeswietlenie pluc i badania sanepidowskie-na ale to spozywka byla.Do biura sprawdzaja czy ktos siega podlogi??????

 
reklama
Ja wpadam jak zwykle na chwilkę, może przyjdzie taki czas, że będę mieć więcej czasu;-) U nas raczej w porzadku, problemy tylko z usypianiem, nie zasnie inaczej jak z cycem w buci:confused:
Donoszę że BellaAnna urodziła 27.06. Nic więcej nie wiem, Maluch ponad 4kg, rodziła sn.
BellaAnna GRATULACJE! Kochana teraz to niezły szok Cię czeka- ja nie wiedziałam, że to az tak wygląda, ale z dnia na dzień ciut lepiej chyba jest;-)
Pozdrawiam wszystkich serdecznie
 
Rosi ja znowu jak mialam badanie do pracy to rtg pluc,sanepidowskie,a lekarz medycyny pracy wypytywal o wszystkie choroby,powiklania,sprawdzal czy mam zylaki,przepukline i kregoslup...a tez szłam do biura,tylko ze tam jeszcze sa magazyny i ma sie kontakt z zywnoscia.
 
Yenna uroki maluszka, cycuś najlepszy :) Ja dam Ci tylko małą radę- nie śpij z dzieckiem. Dobrze że sobie radzisz, a BellaAnna urodziła małego wielkoluda :)
Hmm a dlaczego nie? on sobie podyda, choć malo mu leci a potem przysnie, nie daj Boze go ruszyc, i ja też mogę pospać. Nie przeszkadza mi to wogóle
 
U nas tatusia brak więc nikt nie jest pokrzywdzony. Zobaczymy jak to będzie, narazie tak mało wiem i uczę się rozpoznawać o co mu chodzi, a przeważnie chodzi o cyca.
 
Yenna Ja karmiłam mojego synka 1,5 roku i przez ten czas spał ze mną, a nawet jeszcze przez jakiś czas po karmieniu też. Wcześniej miałam jednoosobowe łóżko i w miarę jak Kubul rósł to było to męczące, ale potem już miałam duże, 3 osobowe łóżko i było spoko. Teraz Kubul śpi normalnie, u siebie, a jak się obudzi, to przychodzi mnie budzić.
 
Ja myślę, że to jest indywidualna kwestia każdego dziecka. Niektórzy mówią 'nie śpij z dzieckiem, bo się nie odzwyczai' inni 'nie noś tyle na rękach, bo potem ci nie da spokoju'. Ja i spałam z Kubulem i go nosiłam na rękach, a teraz śpi sam, a o noszeniu na rękach zapomniał już dawno, bo on by tylko biegał i uciekał mi ;-)
 
reklama
moj alan nie ma prblemow ze spaniem,moze spac u sioebie,u mnie,w wozku, u mojej kumpeli w domu a i tak nic mu nie przeszkadza:-) jemu bez roznicy gdzie spi:-D
 
Do góry