reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotność w ciąży

reklama
Czy tobie chodzi o samotne mamy, czy o dziewczyny które czują się samotne w ciąży?
 
Nie wiem od czego zacząć... dwoje dzieci i trzecie w drodze... mimo deklaracji ojciec mojej nienarodzonej jeszcze córeczki wystawia mnie do wiatru... termin na styczeń... dopadają mnie coraz bardziej depresyjne myśli... jest mi ciężko I nie potrafię poradzić sobie z tą samotnością 😢
 
Nie wiem od czego zacząć... dwoje dzieci i trzecie w drodze... mimo deklaracji ojciec mojej nienarodzonej jeszcze córeczki wystawia mnie do wiatru... termin na styczeń... dopadają mnie coraz bardziej depresyjne myśli... jest mi ciężko I nie potrafię poradzić sobie z tą samotnością 😢
Znam to uczucie moze wiecej przebywaj z rodziną,znajomymi ?
 
reklama
Nie wiem od czego zacząć... dwoje dzieci i trzecie w drodze... mimo deklaracji ojciec mojej nienarodzonej jeszcze córeczki wystawia mnie do wiatru... termin na styczeń... dopadają mnie coraz bardziej depresyjne myśli... jest mi ciężko I nie potrafię poradzić sobie z tą samotnością 😢
Jest to również ojciec poprzedniej dwójki? Czym argumentował swoją decyzję ? Bardzo mi przykro, na styczniowkach (bo ja też termin na styczeń ) postaramy się jakoś cię wesprzeć ❤️
 
Do góry