reklama

Seks analny

Temat na forum 'Rozmowy o seksie' rozpoczęty przez aga1919, 8 Czerwiec 2016.

1. aga1919

aga1919 Zaciekawiona BB

Podoba Wam się seks analny ? Kto próbował ?:)

2. milenka922

milenka922 Fanka BB :)

ja próbowałam i było kilka razy fajnie
    bardzo podniecająco ale później mi sie odechciało i jakoś już nigdy nie chciałam bo czasem boli mocniej...
    czym moj facet był rozczarowany...
    ale ja teraz w ciazy nawet normalnie nie chce sie kochać a co doiero anal .. blee

3. reklama
  4. malinka122

malinka122 Zaciekawiona BB

my z narzeczonym czesto to robiliśmy przed ciążą , mnie to akurat podnieca :) ale gdy coś boli lub nie czuje się komfortowo mój narzeczony to rozumie także wydaje mi się że to kwestia tego jak dobieramy się w związku .

5. klaudiuszd

klaudiuszd Początkująca w BB

Moja dziewczyna jeszcze nie poszla ze mna na taki uklad. Macie moze jakies porady jak ja namowic?

6. super_mysz17

super_mysz17 Fanka BB :)

A po co namawiać? Będzie chciała sama to się zgodzi.. po co robić coś na siłę..

7. xBUMx

xBUMx ... życie cudem jest ...

3razy na rok może być

8. Bobi27

Bobi27 Zaangażowana w BB

Ja bym bardzo chciała. z pierwszym partnerem często uprawialismy seks analny. Mąż nie chce.

9. modusstu

modusstu Początkująca w BB

Też próbowałam i powiem szczerze, że nieźle byłam zaskoczona, że bardziej mnie podniecał niż zwykły seks. Ale później tak jak już ktoś mówił bolało i nie dałam rady.

10. reklama
  11. zozol54

zozol54 Zaciekawiona BB

Kiedyś z partnerem próbowaliśmy ale jakoś w ogóle mi to nie sprawia przyjemność. Skupiam się tylko i wyłącznie na bólu który jest jednak nie mały. Jakoś mi to nie odpowiada. Ogólnie nie wydaje mi się, żeby to była naturalna rzecz dla kobiet.

12. kaszak76

kaszak76 Zaciekawiona BB

zozol54mam bardzo podobne odczucia :/
    nie to nie dla mnie. jakby rozumiem, to, że komuś może się to podobać ale .... mnie to boli i jest nieprzyjemnie :)

Poleć forum