reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Seks po porodzie

to zalezy od tego jak kobieta sie czuje i czy ja cos boli my kochalismy sie przy pierwszym synu po 6 tygodniach a teraz przy 2 po dwóch tygodniach:-) najpierw próbowalismy powoli czy cos nie boli ale było ok i na spokojnie teraz cieszymy sie sexem a co do krwawienia po porodzie to u mnie nie było obfite teraz jestem 3 tygodnie po porodzie i już wogóle nie krwawie naj chetniej poszła bym uz do lekarza po tabletki ale nie moge musz czekac do 6 tygodni:-(
 
reklama
teraz jestem 3 tygodnie po porodzie i już wogóle nie krwawie naj chetniej poszła bym uz do lekarza po tabletki ale nie moge musz czekac do 6 tygodni:-(
Jeśli kobieta karmi piersią naturalnie bez jakiegokolwiek dopajania dziecka to zachowuje 100% niepłodność do 6 tygodnia po porodzie. Nigdy nie notowano wcześniejszego zajścia w ciążę, niż po upłynięciu 6 tygodni od porodu - jeśli kobieta karmi tylko piersią. Poza tym są inne sposoby zapobiegania zapłodnienia niż branie tabletek i podtruwanie małego ssaka hormonami:baffled:.
 
zakaz seksu w czasie połogu nie jest wymysłem księży, polityków czy lekarzy
po prostu seks w czasie połogu stwarza zagrożenie dla zycia kobiety, chwalac się swoimi wyczynami dajecie tylko dowód swojej głupoty
chyba lepiej poczekać kilka dni (tygodni) - ludzie w odróżnieniu od zwierzat potrafia panować nad popędami - niż z dziecka zrobić sierotę, ewentulanie pozbawić się całkowicie płodności, doprowadzić do kalectwa etc. etc.
a niby jak to zagraża naszemu życiu????
my też zaczęliśy szybciej bo czułam się bardzo dobrze (nie pamiętam ile to było - moze ok 4 tyg...) i jak widać jesteśmy wśród wielu którzy ryzykują życiem a jednak przeżywają hihi:tak:
 
Może i mi ktoś odpowie chociaż temat dawno był poruszony :dry:

No więc tak mam dopiero 20lat jestem prawie pół roku po porodzie z chłopakiem jestem prawie 4 lata no i dupa po porodzie było fajnie pierwsze stosunki po wszystko extra chciało się itp ... a teraz od jakiś 3 miesięcy masakra jakaś w ogóle nie mam ochoty na sex odstawiłam tabletki nic ... dodam że rutyny to raczej nie ma bo chłopak się stara jak może kombinuje z pozycjami z kąpielami przy świeczkach masaże itp ... ja w ogóle nie czuje potrzeby kochania się a ten biedny musi się męczyć bo na siłę nic nie będę robić no nie ? dodam że z dzieckiem mam spokój anioł nie dziecko od 2 miesiąca śpi całe noce w dzień bawi się ładnie sama w ogóle nie jestem zmęczona jak wyżej napisałam to nie wina tabletek no i dodam że chłopak mi się podoba ... i co ja mam niby zrobić ? nie wyobrażam sobie związku bez sexu :/
 
Tak samo jest u mnie, czasem to już mężowi "daję" :D żeby się odczepił, ale mam dość tej sytuacji bo kieyś było inaczej, coraz częściej myślę nad wiztyą u seksuologa...
 
dziewczyny - a może spróbujcie same zainicjować jakieś zbliżenie, co? Wtedy wy wybierzecie czas, okolicznośc, miejsce itp. same też posuniecię się na tyle, na ile bedziecie chciały. Myslę, że warto spróbować.
 
ANTYLOPKA - jak mam zainicjować coś skoro mi się nigdy nie chce ... :dry: ale nawet próbowałam ale i tak mi się nie zachciało ... :dry:
 
Femme fatal - nie masz ochoty na sex, bo jesteś przemęczona może - albo fizycznie, albo psychicznie, albo oba na raz - wtedy to człowiek jedyne na co ma ochotę na wypoczynek i leniuchowanie.
 
reklama
Ja jestem prawie rok od porodu,na poczatku bardzo mi sie chcialo, mimo nieprzespanych nocy :tak:, a teraz... Moj P zazwyczaj mowi,chesz sex,ja nie,on sie wkurza. Jak mu mowie,ze z takim pytaniem to nic nie osiagnie,to on ze on nie ma czasu na gry wstepne,masakra. No wiec mi sie coraz bardziej odechciewa.
 
Do góry