reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sen dzieciątka

Ja mam problem z usypianiem dzieciatka. Nie wiem juz co robic, bo wogole nie chce spac w dzien :-( I tak dzisiaj wlasnie dopiero usnal o 14.30, a wstal po 6 rano. Nie mam juz sily, wydaje sie ze robie wszystko: probuje i w lozeczku i w wozku i kolysac na rekach. Owszem pomaga, ale zasnie na gora 5 minut i znowu od nowa
Prosze napiszcie w jaki sposob zasypiaja wasze maluchy
 
reklama
Ja mam problem z usypianiem dzieciatka. Nie wiem juz co robic, bo wogole nie chce spac w dzien :-( I tak dzisiaj wlasnie dopiero usnal o 14.30, a wstal po 6 rano. Nie mam juz sily, wydaje sie ze robie wszystko: probuje i w lozeczku i w wozku i kolysac na rekach. Owszem pomaga, ale zasnie na gora 5 minut i znowu od nowa
Prosze napiszcie w jaki sposob zasypiaja wasze maluchy

mój zasypia przy cycu, często w dzień kładę go na brzuszku bo lubi tak spać
 
U mnie jeśli w pokoju temperatura przekracza 25 stopni to ubranie małego w body jest bez celowe bo skończy się awanturą :-) Kamil śpi więc w samej pieluszce i kiedy mocno zaśnie to nakrywamy go pieluszką tetrową której przy odrobinie szczęścia nie skopie :-)
 
Ja mam problem z usypianiem dzieciatka. Nie wiem juz co robic, bo wogole nie chce spac w dzien :-( I tak dzisiaj wlasnie dopiero usnal o 14.30, a wstal po 6 rano. Nie mam juz sily, wydaje sie ze robie wszystko: probuje i w lozeczku i w wozku i kolysac na rekach. Owszem pomaga, ale zasnie na gora 5 minut i znowu od nowa
Prosze napiszcie w jaki sposob zasypiaja wasze maluchy
ja na spanie mojego na szczęście nie mogę narzekać bo zasypia przeważnie przy cycu, a jeżeli się nie uda to odkładam go do łóżeczka i zasypia tam sam po jakimś czasie
jeżeli jest bardzo gorąco to trwa to nieco dłużej
 
Ja mam problem z usypianiem dzieciatka. Nie wiem juz co robic, bo wogole nie chce spac w dzien :-( I tak dzisiaj wlasnie dopiero usnal o 14.30, a wstal po 6 rano. Nie mam juz sily, wydaje sie ze robie wszystko: probuje i w lozeczku i w wozku i kolysac na rekach. Owszem pomaga, ale zasnie na gora 5 minut i znowu od nowa
Prosze napiszcie w jaki sposob zasypiaja wasze maluchy
U mnie jeszcze cały czas sprawdza się rożek, mała lubi w nim być i to jest nasz usypiacz. Wieczorem jak widzę że przy piersi usypia (a karmię na leżąco) to wyciągam cyca i leżę przy niej, głaskam po główce, śpiewam kołysanki. Bo gdybym sobie nie daj boże poszła to odrazu byłby alarm:-)
 
Ja mam problem z usypianiem dzieciatka. Nie wiem juz co robic, bo wogole nie chce spac w dzien :-( I tak dzisiaj wlasnie dopiero usnal o 14.30, a wstal po 6 rano. Nie mam juz sily, wydaje sie ze robie wszystko: probuje i w lozeczku i w wozku i kolysac na rekach. Owszem pomaga, ale zasnie na gora 5 minut i znowu od nowa
Prosze napiszcie w jaki sposob zasypiaja wasze maluchy
Ja miałam dokładnie to samo ze swoją córeczką na początku.
W ogóle nie chciała spac w dzień.Zasypiała góra na 5 do 10 minut.
Na dłużej usypiała dopiero ok 15 , 16 i to tylko na moich rękach.
Nie wiedziałam już co mam robic i bałam się,że cos jest nie tak.
Lekarz powiedział mi,że mała jest zdrowa jak ryba,rozwija sie prawidłowo a to,że nie śpi...cóż,najwyraźniej tyle śpi ile potrzebuje.
Wiem,że utarł się stereotyp ,że noworodek powinien spac całymi dniami,ale przecież każde dziecko jest inne i każde ma inne potrzeby.
Mojej najwyraźniej wystarczało to co przespała w nocy i po południu.
Te kilkuminutowe drzemki najwyraźniej też dawałby jej chwilę wytchnienia .
Powiem Ci tak...nie usypiaj go na siłe bo to i tak nic nie da.
Jeśli brzuszek go nie boli,nie ma gorączki i mały czuję się dobrze to wszystko jest w porządku.
A i mam pytanko : pijesz może herbatę?jeśli tak to ile dziennie??
Ja przez pierwszy tydzień poszłam za namową teściowej i piłam bawarkę(bo rzekomo wspomagała laktację),i fakt przez pszy tydzień mała nie mogła spac równiez przez to,ale później mimo tego,że nie tknęłam herbaty mała dalej nie spała,dlatego wybrałam się do lekarza...ktory powiedział mi to co napisałam powyżej.
 
moje dziewcze pobiło dzisiaj w nocy swój rekord :)spała od 18 do 2 i od 3 do 7. ale to chyba przez to że w dzień drzemała po 15 minut :)
a tak to śpi od 22 do 3 i od 4 do 7. śpi sobie spokojnie w łóżeczku. po prostu po jedzeniu odkładam ją tam. a ona sobie popatrzy, powierci i w końcu uśnie :) więc to kochany aniołeczek
 
U mnie jeszcze cały czas sprawdza się rożek, mała lubi w nim być i to jest nasz usypiacz. Wieczorem jak widzę że przy piersi usypia (a karmię na leżąco) to wyciągam cyca i leżę przy niej, głaskam po główce, śpiewam kołysanki. Bo gdybym sobie nie daj boże poszła to odrazu byłby alarm:-)
dokladnie tak samo u nas tylko bez rozka
karmienie wieczorne na lozku
tylko jeszcze zamieniam cyca na smoczek
a najlepiej jak jestem juz w pizamie i ide spac jak synus, wtedy spi jak susel
 
Moj dzidziak chyba wreszcie unormowuje sie - zasnal przy cycu i spi od godz 9 :-D oby bylo tak w kolejne dni ...
Jejka co za ulga, myslalam juz ze zwariuje, ze jakas wyrodna matka ze mnie ...

Fenix83 - herbaty staram sie nie pic za duzo, wiem ze moze pobudzac dzidziaka. Pijam wiec najczesciej zwykla inke, bo na samych zimnych napojach to nie potrafie wyzyc
 
reklama
Do góry