reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sen

Dołączył(a)
15 Kwiecień 2022
Postów
14
Hej, mam ogromny problem z moją 8,5 miesięczną córką, a konkretnie z jej snem. Położyć ją na drzemkę w ciągu dnia graniczy z cudem. Pilnuje okien aktywności, mamy wprowadzoną rutynę przed snem, mała ma oznaki zmęczenia a mimo tego wszytkiego usypianie jej potrafi trwać ponad godzinę i w między czasie strasznie płacze. Nie wiem już co mam robić. Czy może któraś z mam miała podobnie?
 
reklama
Powiem tak : jak mój synek się "zepsuł" z usypianiem gdy miał kilka miesięcy, to dopiero niedawno zaczął się "naprawiać". A ma 3,5 roku. Z 1-2 razy na tydzień uda się go położyć bez uciekania i "jeszcze się chwilkę pobawię". Jak miał kilka miesięcy, nie pamiętam ile, to im bardziej był zmęczony, tym mocniej płakał. Do usypiania najpierw uczyłam go części ciała, później książeczki najpierw obrazki pokazywałam, później czytałam - i to pomagało mu się uspokoić. Ale i tak usypianie to był koszmar. Zazwyczaj płakał. Nawet mamy go nagranego. Potrafił płakać godzinę lub dwie. Nadal usypianie jest długie.
 
Do góry