reklama

Sex Po Poronieniu

Temat na forum 'Archiwum "poronienia"' rozpoczęty przez zaneta, 3 Luty 2006.

1. zaneta

zaneta Zaciekawiona BB

mam do was dziewczyny pytanie niedawno poronilam (obumarla ciaza)i nie wiem kedy moge zaczac wspolzycie z moim mezem i czy powinnam sie zbezpieczac?

2. misia_q

misia_q Turbomama

ja dostałam przykazanie od lekarki że dopiero po 10 dniach mogę współżyć...

3. reklama
  4. wiola9

wiola9 Zaciekawiona BB

wydaje mi sie ze to zalezy od tego czy miałas zabig czy nie. ja nie maiłam zabiegu i lekarz powiedział że jak skonczy sie krwawienie to od razu moge :)

5. wiola9

wiola9 Zaciekawiona BB

Podobno pierwszy miesiac lepiej sie zabezpieczyc

6. wiola9

wiola9 Zaciekawiona BB

Najlepiej skonsultowac to ze swoim lekarzem

7. zaneta

zaneta Zaciekawiona BB

no ja wlasnie mialam zabieg i wlasnie sie tak zastanawiam bo minelo 5 dni od niego a mysmy wspolzyli bez zabezpieczenia

8. zaneta

zaneta Zaciekawiona BB

no wlasnie na tym zecz polega ze lekarz nic mi nie mowil kiedy moge zaczac a ja wogole nie krwawie

9. wiola9

wiola9 Zaciekawiona BB

Jak czujesz sie dobrze to myśle ze nie ma problemu. Tylko może lepiej sie zabezpieczcie, przynajmniej pierwszy miesiac. Pozdrawiam. Pa

10. reklama
  11. zaneta

zaneta Zaciekawiona BB

dziekuje ci wiolu za rade-jutro wizyta u lekarza .mam nadzieje ze wszytko bedzie ok.

12. o!agulka

o!agulka Fanka BB :)

;)miałam zabieg i ginka powiedziała, że nie wolno mi współżyć przez 2 tyg.potem byłam na kontrolnej wizycie i powiedziała, zeby jeszcze z tydzień poczekać, żeby wszystko sie uspokoilo. Teraz dostałam okresu i dopiero po nim cyk :laugh:-cyk :laugh:

Poleć forum