reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

siedzisz z dzieckiem w domu - dorób sobie pracując w internecie

reklama
Całe życie chodziłam do pracy. W połowie macierzyńskiego skończyła mi się umowa i z racji mojej obecnej sytuacji, chcąc nie chcąc, musiałam poszukać coś przez internet. Przez kilka miesięcy testowałam różne firmy i poznałam jak to wszystko wygląda. W końcu trafiłam po wielu rozmowach z różnymi ludźmi na firmę, w której pracują wspaniali ludzie, pomocni i mili. A o to ciężko w necie. I okazało się, że sprawdza się to wszystko i można zarobić online. Jak kogoś interesuje branża zdrowotna, to zapraszam.
 
A możesz napisać więcej o tej zdrowotnej dziedzinie? O czym mowa? [emoji846]
Całe życie chodziłam do pracy. W połowie macierzyńskiego skończyła mi się umowa i z racji mojej obecnej sytuacji, chcąc nie chcąc, musiałam poszukać coś przez internet. Przez kilka miesięcy testowałam różne firmy i poznałam jak to wszystko wygląda. W końcu trafiłam po wielu rozmowach z różnymi ludźmi na firmę, w której pracują wspaniali ludzie, pomocni i mili. A o to ciężko w necie. I okazało się, że sprawdza się to wszystko i można zarobić online. Jak kogoś interesuje branża zdrowotna, to zapraszam.
 
A możesz napisać więcej o tej zdrowotnej dziedzinie? O czym mowa? [emoji846]
To polska firmą, która stawia przede wszystkim na promowanie zdrowego stylu życia. Jest i Fundacja i wspieranie różnych instytucji, dużo tego wszystkiego. Produkują naturalne suplementy, kosmetyki. Jeżeli będzie Pani zainteresowana szczegółami większymi, to dłuższą rozmowa jest potrzebna.
 
To jest praca zdalna? W domu można pracować?
To polska firmą, która stawia przede wszystkim na promowanie zdrowego stylu życia. Jest i Fundacja i wspieranie różnych instytucji, dużo tego wszystkiego. Produkują naturalne suplementy, kosmetyki. Jeżeli będzie Pani zainteresowana szczegółami większymi, to dłuższą rozmowa jest potrzebna.
 
Dorabianie sobie przed komputerem nie jest wbrew pozorom takie proste jeśli siedzi się z dzieckiem i wie to na pewno każda mama. Można pracować jedynie wtedy kiedy dziecko śpi. Kiedy maluch jest mały, robi się w tym czasie inne rzeczy. Dziecko starsze natomiast nie śpi wiele w dzień. Nie jestem w stanie siąść z moją córką na dłużej do komputera, bo mała będzie się do niego na siłe pchała :D

Jeśli interesujecie się urodą, polecam zainteresować się programem Souvre, mają naprawdę świetne dobrej jakości kosmetyki, a na prowizjach ze sprzedaży mozna zarobić dobre pieniądze (szczególnie jeśli zbudujecie sobie siatkę innych dziewczyn, które również zajmują się sprzedażą - można wtedy liczyć na dodatkowe prowizje). Można zarejestrować się na tej stronie pl.souvre.com/pl/auth/sign-up/498811b36e2ca052e8e880c75039d884

No i dowiedzieć się o szczegóły programu.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dorabianie sobie przed komputerem nie jest wbrew pozorom takie proste jeśli siedzi się z dzieckiem i wie to na pewno każda mama. Można pracować jedynie wtedy kiedy dziecko śpi. Kiedy maluch jest mały, robi się w tym czasie inne rzeczy. Dziecko starsze natomiast nie śpi wiele w dzień. Nie jestem w stanie siąść z moją córką na dłużej do komputera, bo mała będzie się do niego na siłe pchała :D

Jeśli interesujecie się urodą, polecam zainteresować się programem Souvre, mają naprawdę świetne dobrej jakości kosmetyki, a na prowizjach ze sprzedaży mozna zarobić dobre pieniądze (szczególnie jeśli zbudujecie sobie siatkę innych dziewczyn, które również zajmują się sprzedażą - można wtedy liczyć na dodatkowe prowizje).
Jestem w firmie dotyczącej zdrowia. Jestem zadowolona.
 
Do góry