reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2007 - wątek ogólny

U mnie tez tak jest, że już cięzko mi cokolwiek robic w domu, a ma zwolnieniu jestem od 16 tygodnia, bo nie chciałam sie narażac na stresy w pracy, bo aż rok czekalismy na to dzieciątko i wolałam miec spokoj.

Teraz jestem bardzo ociężała i nieporadna, co czesto mnie denerwuje bo nie lubie byc az tak zależna od kogoś.Mąż mi nawet pomaga wyjśc z wanny bo jak sie położe, żeby sie zrelaksowac to nie mogę sie podnieśc:szok::szok:smieje się, że woda mnie wciąga.A wiecie co mnie najbardziej denerwuje jak któras z kolei osoba mi mówi, że jestem wielka, że mam wielgachny brzuch i ze ona to w ciązy az takiego nie miała.Staesznie mi wtedy przykro :-:)no:bo czuję sie jak prawdziwa słonica.

Macie cos takiego czasami???
 
reklama
Jambor a w którym Edyta jest tygodniu?
Mi właśnie tylko o to chodzi. Coraz mniej czasu i wydaje mi się, że nic nie wiem, że nie poradzę sobie. Chcę jak najwiecej informacji, które WSZYSTKI się przydadzą
 
Nie przejmuj sie JAMBOR. MI tak nikt nie powiedział, ale nawet gdyby..........Jak widzisz mam swoje zdanie, znam swoją wartość i nie obchodzą mnie opinie innych, jezeli nie pytam ich o zdanie
Mi mąż pomaga nakładać majcochy:-) Jak go nie ma- siadam na łóżku, wkładam prawą nogę i mam kłopot z lewą.
Ja mam w brzuchu 110cm, a co ma mówić KIra -118cm
 
Mam intymne pytanie: jak sobie radzicie z upławami??????
Ja nie chodzę bez wkładki, ale czy WAS też jest inny zapach?
 
Ojj biedna Edytka trzymam kciukasy żeby wszystko się poukładało a maluszek jeszcze nie pchał sie na ten swiat...

Ja naszczescie nie puchne i nie jest mi tak ciężko z chodzeniem dlatego błagam o słoneczko żebym mogła sobie wyjsc i choc troche opalic bo jestem blada..... Hehehe jak nie powiem co. A tu w tej anglii tylko pada i pada:-(

Mi raczej nic się nie chce jestem zmeczona psychicznie całą ciążą tym że nie mogę wielu rzczy zrobić bo mąż mi zabranie i sama wiem że nie mogę wielu rzeczy robic. Janbor my tez półtorej roku starań I się udało!!!:-):-):-)

AniaD23 trzymam kciukasy za dzisiejsze USG kurcze my dopiero 11 idziemy a ja juz bym chciała:-D
 
Edytka jest 5 dni za mną czyli teraz sie zaczał u niej 34 tydzień.Ja myslę, że oni ją będa chcieli jak najdłużej podtrzymac, chociaz jeszcze z tydzień, żeby sie dzieciątklu płucka rozwinęły bo wiadomo, że każdy dzień jest teraz bardzo ważny.

Wiesz Sylwia ja sie z reguły nie przejmuje bo wiem, że juz takie są uroki ciąży ale czasami jak juz tak sie uzbiera to mi sie przykro robi, co zreszta tez jest urokiem ciązy bo jestesmy teraz chyba wszystkie bardzo wrazliwe:-):tak:
Ja z majciochami jeszcze daje rade ale bywa cięzko:-):tak::-D

Każda z nas na forum chce sie jak najwiecej dowiedziec o tym co nas czeka jak sie przygotować ale i tak wszystko się okaże dopiero po porodzie,bedziemy weryfikować zdobyta wiedzę tak by była najleprza dla nas i naszych małych skarbów it o jest własnie super w takich forach, bo możemy sie wymieniac i wiedza i obawami i wszelkimi pierdółkami które nam siedza w głowie:-)
 
Madeline ja tez jestem biała jak córka młynarza ale nawet jakbym chciała sie poopalać to nie daje rady wysiedziec na słońcu ani munuty, wole cień i opalenizne nadrobie pewnie dopiero za roczek na urlopie z męzusiem i córeczką;-)
Ja USg mam dzien po Tobie i tez sie nie moge doczekac:-)

Sylwiajesli chodzi o upławy to ja do tej pory nie miałam problemów ale teraz ona zaczęły byc bardziej wodniste a przez to bardziej kłopotliwe bo wkładke musze czasem nawet dwa razy zmienic i nie czuje jakiegos innego zapachu.Jesli ty czujesz jakis szczególnie nieprzyjemny to czasami może to oznaczac jakis stan zapalny, wiec może zaopytaj swojego lekarza przy najbliżeszej wizycie.
 
Janbor,mnie tez mowią często,ze brzuch mam wielgachny,albo uśmiechają sie kolezanki,ktore nie widzialy mnie np 2 tygodnie.
Wysłałam swojej koleżance zdjęcie(mieszka w Nowej Zelandii),jak byłam w 25 tygodniu ciąży.Napisała mi,ze takiego brzucha nie miała nawet do porodu:-p.Od tego czasu nie pozwalam robić żadnych zjdęc brzucha.
Przeszkadzają mi uwagi innych,ale ważne,że dzidziuś zdrowy(mam nadzieje).Poza tym wytrzymam jeszcze te 3 tygodnie;-).
Ja jestem dodatkowo niziutka i filigranowa,wiec brzuch tym bardziej sie odznacza i wygląda pewnie na większy niż jest...
 
Masz racje Syska najwazniejsze, że dzidzia jest zdrowa a uwagi innych na temat brzucha po prosty trzeb awpuszczac jednym a wypuszczac drugim uchem, bo przeciez jak nie ma dóch identycznych ciąz i porodów tak nie ma tez dwóch identycznych brzuchalków;-):-)
 
reklama
Co do upławów to od 3 tygodni strasznie sie ze mnie leje kurde smieje sie przez to ze nie zauważę że mi wodu sie sączą:-p co do zapachu tez żadnego nie czuje i tak jak Janbor napisała moze to być stan zapalny ale nie musi najlepiej zgłosić sie do lekarza nich on to oceni. Nie warto żadnych niepokojących oznak pomijać. Lepiej wiedzieć co i jak wczesniej niz pozniej zalowac że sie w tym kierunku nic nie zrobiło
 
Do góry