reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2007 - wątek ogólny

To Już Dzisiaj....odezwe Się Po...jak Będę Już żoną...całuje Was Wszystkie Mocno...możecie Mi Przesłać Telepatycznie Dobre Myśli...może Będę Mniej Się Stresowała...
 
reklama
HEJ!Vivianna będzie wszystko ok to najpiękniejszy dzień w życiu trzymamy kciuki i niestresuje sie bedziesz napewno pieknie wygladać pogoda też piekna wiec tylko brac ślub udanej imprezy i pieknych wspomnień po...
czekamy na relacje ze ślubu! a o której masz slub bedziemy o Tobie mysleć i wysyłac pozytywne wibracje!:-)
 
Ja na wakacje na pewno w tym roku się nie wybiorę, mąż nie dostanie urlopu 2 razy, a ja wolę żeby przez pierwsze tygodnie po porodzie był ze mną :tak:. Na weekend majowy jak się uda to pojedziemy do kolezanki do Krakowa, ale to na 1-2 dni.
Sylwia, ja w zeszły weekend majowy też byłam w górach - w Karpaczu, było super ale zimno - śnieg na Śnieżce po kolana. Fajny masz kolor włosów :tak:. Suwaczek u mnie na kompie widac, chyba jest ok
 
Viviana - widze że spać nie możesz w dniu slubu ;-).
Wszystko będzie super, tylko się nie przemęczaj.
No a z okazji ślubu -
Miłości, miłości i jeszcze raz miłości, pogdy - na wspólnej sciezce życia i żeby Was wszystkie troski omijały.
BUZIACZKI
 
Dziewczyny u mnie 19 kwietnia 10 rocznica ślubu:szok:. Uświadomiłam to sobie robiąc suwaczek.MROZIK włoski mam teraz nieco inne: ściełam do łopatek i malowałałam tylko raz ( szampon palet). Farbami podobno nie można w ciąży
 
Viviana dzisiaj ten dzien jakis szczegolny tez dla mnie,ze bierzesz slub!!! Moze dlatego ze mnie tez to czeka i tak jakosc wczuwam sie w twoja sytuacje -powodzenia przyszla zono:-D

Sylwia tez slyszalam ze nie mozna farbowac wlosow w ciazy, dlatego nie ide do fryzjera i laze jak niedbaluch w odrostach :elvis:

A po mojego Carlo zadzwonil szef i pojechali :-( ,mowil ze tylko pol godzinki ,mam nadzieje :eek: OJoj:-( nawet w weekend sama:confused: Ja chce do mamy!!!! :sad:
 
Ja dzisiaj zaplanowałam caly dzień łażenia. mamy się wybrac na targi "dom i ogród", a wieczorem do znajomych. Miłego dnia wszystkim życzę, bo chyba dzisiaj już nie zdąże zajrzeć do Was (no chyba że wieczorkiem późnym)
 
reklama
Vivianna: Ja także dołaczam sie do życzeń ślubnych:
Dużo miłości, szczęścia i samych niesamowitych chwil na Waszej nowej drodze życia!


Ja dziś wrócilam z zakupów i musze sie pochwalić kupiłam pierwsze zakupy maluszkowi co prawda chciałam poczekać na remont pokoiku(mały na początku będzie spała z nami w sypialni) ale kupiłam mu piękny ręczniczek w kaczuszki, i przybory do kapieli bez kosmetyków bo to później tak się naoglądałam tych rzeczy że odrazu mam lepszy humorek mimo że jutro mam egzamin:-(!
U nas w toruniu piękna pogoda, my tez jesteśmy sami bo tatuś gdzieś wyruszył z kolegą ale też musi troszkę od nas odpocząć;-), te ostatnie moje humorki musiały go troszke.. ale całe szczęście mnie rozumie i stara sie mnie wspierać.
Milego dnia! Dla Viviany napewno niezapomniany!:tak:
 
Do góry