reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2007 - wątek ogólny

Witaj Gosuiaczku
fajnie, że do nas dołaczyłaś:-)MY tez spodziewamy sie córeczki Amelki.Na kiedy masz termin, bo ja jestem w 25 tygodniu i 1 dniu:-) :-D :laugh2:
 
reklama
Witaj Gosiaczku :-)

janbor dzięki.wiem ze mlodzi powinni mieszkac sami,postaram sie o to,ale bedzie ciezko bo ja jeszcze nie pracuje no i w najblizszym czasie nie bede,no ale zobaczymy.

Kurcze chyba tez juz zaczne cos po mału kupować,chociazby kocyki,pieluchy itp. narobilyscie mi smaka ;-)
 
Ola ta Twoja teściowa to też przesadza,niech się nie wtrąca i parzy na siebie a nie jeszcze Cie stresuje.
Ja nie wiem czemu niektórzy ludzie tacy są,nie mogę tego zrozumieć. Czy my kiedyś też bedziemy takimi wstrętnymi teściowymi??:confused:
 
Jestem....tyle mam zaległości tutaj...Nie mamy z Andrzejem jeszcze komputera a moja siostra nie bardzo chce nam pozyczac laptop, bo mowi ze sie do niego emocjonalnie przywiazala.:eek: Wiec dlatego mnie nie ma....


Slub to bylo takie wydarzenie ze jeszcze nie ochlonelam...tylko wszystko tak szybko zlecialo...jak bede miala wiecej czasu to wstawie zdjecia:tak:


Byłam na usg...2 razy... na tym drubim wyszlo ze bedzie na 70 procent dziewczynka....lekarz nie chcial powiedziec bo mowi ze nie widac....ze to nie pewne...wiec sie nie nastawiamy....i z zakupami czekamy az do samego konca....:dry:

No i to tyle u mnie....fajnie sie czuje jako mezatka, pogoda ladna ja na zwonieniu wiec wypoczywam....zlapal mnie tylko kryzys ostatnio dotyczacy mojego wygladu....jakas gruba sie czuje...jak slon...ale powoli przechodzi...:-p

Pozdrawiam was wszystkie!!!
 
hehe Janbor, przeczytalam cale do konca:-D:-D, tez uwazam ze teraz zakupic co najwazniejsze niz potem latac z brzuszkiem, zsapana i padnieta po sklepach:no:

Gosiaczek27 witaj wsrod sierpniowek:tak:
 
Ola dzieki za uwagę:-)
Vivianka gratuluje i jak ochłoniesz to czekamy na relacje:-) :-D :happy:
I nie przejmuj sie wygladem, chyba kazda z nas ma od czasu kryzysy ale w tym cały urok tych naszyych ciąz:laugh2:
Ja tez czasem czuje sie jak słonica ale mąz twierdzi, że mu sie coraz bardziej podobam (to chyba przez ten rosnący prawie w oczach biust:laugh2: :-) :tak: :-D :happy: ) wiec sie nie martwie.

Przesyłam buziaczki i wybieram sie na spacerek bo bardzo piekna pogoda a ja cały czas siedze w domku az mnie głowa zaczeła bolec i trzeba sie dotlenic:-)
 
Jestem jestem! Czasu wczoraj nie miałam i humoru jakoś. Ale narazie dzisiaj czuję się lepiej, skurczy mniej i samopoczucie w porządku.

Któraś pytała o spacerówki: otóż, to zależy tak naprawdę od wielkości dziecka i od rodzaju wózka, ale powinno do pół roku starczyć. Ja przełożyłam Julkę do spacerówki, ale prawie leżącej pozycji jak miała 5m-cy, bo mi się w gondoli darła bo nic nie widziała na wznak leżąc. A tam od razu zadowolona - zwiedzanko! No ale to było lato, u nas to sądzę, że tak jakoś na wiosnę, w kwietniu, czyli nieco póżniej, no ale to właśnie od wózka zależy. Bo nasza spacerówka może i noworodka przewozić, tylko ze specjalnym wkładem, więc mam dowolny wybór.

Viviana no jesteś nareszcie!! Jak ochloniesz to wklej fotki i napisz coś więcej o ślubie i w ogóle!!!

Witam nową mamę!! Gosiaczka!

A ja jutro jadę po resztę pożyczonych malutkich ubranek do koleżanki, ale się pewnie wzruszę jak zobaczę te mikre śpioszki które na Julkę były za dużę!! I tak sie cieszę, że to dziewczynka, jakoś tak sama nie wiem..
 
reklama
Ależ się zaskoczyłam jak tu weszłam. Cały dzień cisza, a tu nagle tyle do czytania...
Witamy Gosiaczka. Kiedy masz termin?
Ufff, wreszcie jesteś Viviana - bo ja już się zaczynałam martwić. :-)
Janbor - pewnie że przeczytane do końca. :tak:

Czy któraś z mam używała sterylizatora? Warto go kupić? No i jak z podgrzewaczem - też warto? Troszke kosztuja, narazie je wpisałam na listę zakupową, ale jak mam użyć raz i mają stać to szkoda kasy...
 
Do góry