reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2007 - wątek ogólny

reklama
Janbor Sylwi chodziło chyba o to że lepiej żeby faceci nie czytali naszych wypowiedzi zwłaszcza po tym jak Sylwia napisała o czymś grubym w sobie ;-) przynajmniej ja tak zrozumiałam :-D

Naur ale jesteś biedna :shocked2::szok: to już lepiej zebyś urodziła niż tak sie męczyła :wściekła/y: wykończysz sie biedaku :-(
 
To moja córeczka Zuzia, urodziła się 22 VII o godz 15:10 z wagą urodzeniową 3110g.
Jest naszym małym słoneczkiem.

Shot at 2007-07-28
 
A juz myslałam, że sie udało:-) z moim było to samo, padł jak pet nim zdazyłam skończyc wieczorna toaletę:-( ale juz mu zapowiedziałam romantyczny wieczorek w tygodniu:-D:-) ciekawe czy sie uda.

Naur no po prostu masakra z tymi objawami.Ja mam nadzieję, że u mnie to sie tak wlec nie będzie tylko jak sie zacznie to juz bez jakichś falstartów, bo moja psycha tego chyba nie zdzierży:-(
 
Naur ty to biedna jesteś z tymi skurczami:-:)tak::szok:ciekawe co to jest mi to też na przepowiadające nie wygląda:no::shocked2:może córcia w końcu się zdecyduje???:-)skoro ty też masz taki śluz jak mój to może to nie jest to nic złego??:szok:tylko ciekawe czemu tak się zmienił:confused:
 
Viviana serdeczne gratulacje!!!!!!!
ale niespodzianka :szok::tak: niedawno sie zastanawiałyśmy co z tobą :tak: ale masz słodziutką córeczke!
Duuuuuużo zdrówka dla ciebie i malutkiej :-D napisz coś o porodzie :tak:
 
viviana no proszę!!! serdecznie gratuluję życzę dużo zdrówka dla Ciebie i malutkiej!!!! Córcia jest śliczniutka!!! :-D:-D:-D
 
heheheh Raabit źle zrozumiałam wypowiedź:-p:-D

Viviana wreszcie sie odezwałaś:-) i to z jaką nowinką:-):-D:-D córunia po prostu śliczna.WIELKIE GRATULACJE I DUŻO ZDRÓWKA DLA wAS OBU


czekamy na Twoja relację z porodu:-) No prosze juz trzecie sieropniowa mamusia rozpakowana, a Claudi prorokowała, że w tym miesiącu limit rozdwojeń wyczerpany;-)

Zobaczymy co przyniesie pełnia:-)
 
VIVIANA gratulacje:-) Prawdziwe cudeńko. NAPRAWDę. Moja córcia w pierwszej wersji tez miała być Zuzia:-D
 
reklama
Do góry