reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2007 - wątek ogólny

heyka :-)

zaraz zabieram sie za nadrabianie lekturkowych zaleglosci - a naprodukowalyscie niemalo
a poki co wklejam zdjecia swojego szkraba mlodszego
oto NELA:

Za jakies 2 tygodnie i ta czapeczka bedzie za mala :)
65329345nr8.jpg


Kurde, niby pokoj na swiecie a ja caly czas rece do gory
77266793sm0.jpg


Nie ma to jak biale rekawiczki - teraz to juz nic mi sie nie udowodni !
23007904qi4.jpg


Ale bystre spojrzenie, no nie ? ;)
52693402od1.jpg


Jak spie to rosne, a ze spie prawie caly dzien wkrotce przegonie siostre :)
90011997qo3.jpg


A najmilej przy cycu mamusi (zdjecie nie przeszlo cenzury... grrrr) i na raczkach u tatusia ;)
55593001ij7.jpg
 
reklama
Mongea-cudeńko przesłodkie:tak:
Jestem kochane:-)
5 dni po terminie,mialam 2 KTG bo coś nie tak z tętnem,ale na drugim już ok było,skurczów brak,ciśnienie troszke za wysokie-kontrolować.Za 2 dni nastepne KTG:tak:Powoli mam dość:-(
zapytałam sie co dalej-jak do niedzieli nic nie ruszy to biorą mnie na patologie i wywołujemy:tak:nie ma wyjscia-tylko 10 dni czekaja.
Później wszystkim podpisuje bo musze sie troszke ogarnąć-cały dzien mnie nie było:szok:
 
Mongea śliczna dziewczynka!
Ja dalej 2w1 i się dziś coś męcze spojenie boli, bóle jak na okres mocniejsze cały dzień, i dalej czekamy
Kira dobrze ze sie odezwałaś bo już myślałam że jesteś w szpiatalu i że coś się u Ciebie ruszyło, mam pytanie bo może bedziesz wiedziała jak odczytywac skurcze dzis byłam na ktg i mialam ok 70 i nie wiem co to znaczy połozna powiedziała ze coś siedzieje a Ty wogóle nie mialaś skurczy przy takim samopoczuciu.A wogóle jak Twoje samopoczucie?
 
Natalka jesli chodzi o KTG to ja już zgłupiałam-każdy mi mówi co innego.Sluchajac lekarza-te procenty na tej skali to sa ruchy dziecka,skurcze sa na wykresie-wyglądają jak górki,takie łagodne wzniesienia:tak:tyle wiem od lekarza,przygotowujące nie wyjda na wykresie tylko porodowe-moje widzocznie takie nie byly-bo nie mam ich na wykresie:-(
Czuje sie koszmarnie,ledwo chodze,boli mnie miednica,spojenie,skurcze non stop i twardnienie brzucha-koszmar
A u Ciebie jak?
 
kurcze dziewczyny wy jestescie naprawde biedne z tymi skurczami,a Kira to juz w ogóle,to czekanie musi byc okropne.Kira mam nadzieje ze jednak Adaś zdecyduje sie wyjść i nie bedzie konieczne wywoływanie.:dull:

Mongea śliczna dziewczynka:tak:

Te ostatnie dni to chyba sie ciągną najbardziej z całej tej ciąży,juz kazda marzy zeby jej maleństwa były na swiecie,a to takie małe uparcioszki:-p
 
Witam wszystkich serdecznie.Troche mnie nie było gdyż parę dni przed terminem 7.08.07 urodziłam naszą córcie Hanie miała 3090 kg i 50 cm jest sliczna. Poród przezyłam ale nie było łatwo. Mąż wytrzymał do końca i nie wyobrażam sobie rodzić bez niego. Teraz mała ma tydzień i ma się dobrze tzn sa juz jakieś niepokoje ale mam nadzieje że wszystko skończy się dobrze. Nie wyszło badanie słuchu na jedno ucho i bedzie trzeba jechać do łodzi zrobić dokładniejsze badania. Dziś była Pani doktor skierowała nas na lakowanie pępuszka bo słabo się goi, no i powiedziała że są jakieś bardzo lekkie szmery w serduszku tez trzeba jechać i to sprawdzić. Martwimy się z mężem troche ale jesteśmy dobrej myśli. Pozdrawaiam serdecznie
 
BEATKA GRATULACJE OCZYWISCIE.ZOSTALAS KOLEJNA SZCZESLIWA MAUSIA DUZO ZDROWKA DLA CIEBIE I TWOJEGO DZIECIATKA
zamiesc prosze Twoje wspomnienia z porodu no i jakies fotki.byloby super.a co do obaw o zdrowko Twojego dzieciatka to dobrze ze dokladnie wszystko sprawdza i z pewnoscia wszystko bedzie dobrze.najgorzej gdyby czegos niedopatrzyli.trzymam kciuki za zdrowko Waszego szkraba
 
reklama
Mongea przesliczna dziewuszka:-) niech sie zdrowo chowa kruszynka

Beata nie ma co martwic sie na zapas, bo czsami u niektorych dzieciaczkow po porodzie wychodza jakies niby wady jak np.szmery w serduszku, ale nam na szkole rodzenia molwili, że to dosyc czeste i ze do 2 roku zycia ustepuje samo:tak: oczywiscie trzeba to skontrolowac ale nie ma co sie na zapas denerwowac.zyczę duzo zdrówka Waszej córeczce:-D a Wam spokoju i cierpliwosci:tak:

Kira no nie powiem, zeby mi ulżyło, że jestes;-) myślałam, że Cie juz nie wypuszczą:no::no: ale najwazniejsze, że najpozniej w niedziele sie wszystko zakonczy i bedziecie mieli swojego Adasia ze sobą, chociaz ja Ci zycze zeby sie jednak samo ruszyło bo wiadomo wywoływanie to nic fajnego...:sorry:

Ja kontynuuje seanse filmowe i co jakis czas zaglądam czy sie nic na forum nie zmieniło:-)
 
Do góry