reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2007 - wątek ogólny

kira biedaczku.tak sobie przypominam jak niektore dziewczyny tu cierpialy i w koncu trafily na porodowke.U Ciebie to trwa juz sporo czasu wiec trzymam kciuki zebys do niedzieli nie dotrwala:tak:.co do wywolywania to mnie tez to czeka ale jeszcze sie moj gin nie zdecydowal czy w ten weekend czy od poniedzialku.jutro sie dowiem ale strasznie sie boje:-( staram sie jak najmniej o tym myslec ale to czekanie mnie dobija bo juz nawet w nocy z nerwow tylko leze.trzymaj sie i oby tosie jak najszybciej skonczylo.tu chyba juz wszystkie trzymamy za Ciebie kciuki
 
reklama

pinka
moze nam zaczna rowno wywolywanie bo z tego co pamietam cos o sobocie wspominalas.no chyba ze mnie wezma do szpitala w poniedzialek.jak juz wspominalam jutro sie dowiem
janborku co do Twoich kapieli to ONE W ZADNYM WYPADKU NIE MOGA BYC GORACE TYLKO CIEPLE!!!
 
beata nie wiem czy Ci juz gratulowalam :-):zawstydzona/y:, taki ostatnio wysyp:szok:
Kira myslalam ze jak sie juz odezwiesz to bede Ci tez gratulowac ...

A mi sie skurcze zmienily od rana cos mnie szczykalo po poludniu pobolewal co jakis czas brzuch ale b. delikatnie
Od ok 18 to jest bol krzyza , podbrzusza, nog, twardy jak kamien brzuch ale to tez od czasu do czasu nieregularnie. Wiem ze to nie sa skurcze przepowiadajace ale wiem tez ze u mnie raz juz porodowe przeszly:wściekła/y:
mam nadzieje ze sie beda dalej rozkrecac:tak:
Odezwe sie rano spokojnej nocki;-)
 
Aaaneta dziekuje za miłe słowa:tak:Tobie też życze żeby lekarz sie szybko zdecydował,bo to czekanie faktycznie wykańcza:-)
Janborku ja też bym wolała żeby zaczęło sie samo,nawet 11 dnia,ale bez wywołania-zobaczymy co Adaś postanowi:happy2:
Co do gorących kąpieli-raczej na tym etapie już nie zaszkodza,najwyżej przyspieszą poród i pomogą w skurczach-chociaż mnie osobiście nie pomagaja-ani na to ani na to:-pPaskudne,uparte dziecię:-pA jakie wyczekane będzie:-Dzagłaszczą Go na śmierć:-)
Kasia masz rację,ostatnie dni przed i pare po terminie to koszmar:tak:
 
Beatko gratuluje córeczki:-)mam nadzieje ze jednak wszystko bedzie w porząddku i wasza kruszynka bedzie w 100% zdrowa:tak:

Kira Ty juz normalnie zmykaj rodzic dziewczyno,a wiesz co jeszcze dziala na przspieszenie porodu??drażnienie brodawek,np pocieranie...nie wiem czy juz tez próbowalas:zawstydzona/y:
 
aaaneta23- ja jezeli nie urodze do poniedziałku to we wtorek jestem umówiona na masaż szyjki macicy a jezeli to nic nie pomoże to 28 juz na ostateczne wywołanie porodu ale mam nadzieje ze tego nie doczekam:-)
wszystkim dziewczyną zyczę spokojnej nocy dobranoc
 
ja tez juz pomału znikam. Kiruś trzymam mocno kciuki za Ciebie,zeby w koncu sie zaczęło:tak:a jakby co to powodzenia i oby wszystko poszło szybko i jak najmniej boleśnie!!!


Dobranoc wszystkim:tak:
 
Kasiu bardzo dziękuje,ale już przywykłam do całkowicie przespanych nocek:-Dchyba zostanie wywołanie,niestety:-(
Elis to może twoj mężczyzna załapie sie na poród:tak:trzymam kciuki
 
reklama
Gratulacje dla wszyskich nowych mamusi:) I czekamy z niecierpliwosią na dziewczyny w 2in1:)

Mongea Twoja córa cudowna a ile włosków tak jak mój maluch hehe :) Pozdrawiam
 
Do góry