reklama

Sierpień 2009

  • Starter tematu Starter tematu mags777
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
Właśnie piję i czekam aż delirka mi minie bo pazury musze pomalowac.
Mola dla mnie za daleko na ten plan pocztowy jeździć,nie chce mi się.Wogule ostatnio jakaś drażliwa jestem .Jak mam gdzieś do miasta jechać i nie daj boże nie moge nigdzie zaparkować to mnie trafia ,jade i bluzgam na kierowców niedzielnych.Generalnie nie pcham się do centrum jeżdżę obrzeżami miasta:rofl2:
 
reklama
a ja poszłam na zakupki niby tylko po kiełbaske a wróciłam z dwoma siatkami
dzisiaj jeszcze ide na małe zebranko o 15.30 w sprawie naszych filmów komunijnych i bedzie wojenna ściezka,bo gościu chce nas zrobic w konia
 
hej witamz kawka i po obiedzie:-D
kupilam tesciowi material na spodnie:-D
jak uslyszalam cene myslalam ze sie przewroce:szok:
za dwa metry 129.6zl:wściekła/y:
masakra:wściekła/y:

u nas bedzie padac:-D
duchota i glowa mnie boli:-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Właśnie wróciłam z miasta. Duchota jest straszna i myślałam że nie dojdę do domu tak się zmęczyłam :crazy: U nas to wszędzie jest pod górkę :tak:
Ciąża daje mi we znaki, już o tej porze, przy takiej temeraturze na miasto się nie wybiorę, oj nie :-(
Czuję się jakbym na jakimś maratonie była :-)
 
;-)
Mamuśki a ja mam do Was takie pytanie. Wybiera się któraś z Was w ten długi weekend na jakiś dalszy wyjazd?

Mój mąż mnie namówił i pojedziemy do teściowej do Wiednia, miałam już nigdzie nie jeżdzić tak sobie powiedziałam, ale dobrze się czuję. Dzwoniłam nawet do gina zapytać się czy mogę to powiedział, że tak tylko mam na siebie uważac, cokolwiek to znaczy:-(
Dlatego chciałam się zapytać czy któraś z Was może się wybiera w podobną podróż, może dostała jakieś inne zalecenia od lekarza.

Mola może po tych czereśniach :tak:
ja się wybieram do niemiec autem-720km przed nami w 1 stronę...
lekarz wie i nic nie mówił, na pewno będzie trzeba robić przystanki :rofl2:
przeciwwskazań brak
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry